لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5038

Element Chatterbox را راه اندازی کرد!

به چت رمزگذاری شده سرتاسر مبتنی بر Matrix سلام کنید!

برای اکثر مردم تعجب آور است که اکثر چت های تعبیه شده رمزگذاری شده سرتاسر (E2EE) نیستند.

و این کاملا قابل درک است. شما به طور خودکار فکر می کنید که یک شرکت بیمه خدمات درمانی به مشتریان خود گفتگوی اینترنتی E2EE را ارائه می دهد. یا اینکه وقتی در برنامه بانک خود هستید، چت زنده E2EE باشد. اما به طور کلی اینطور نیست.

اکنون آن را آزمایش کنید – برنامه بانکداری یا مراقبت های بهداشتی خود را باز کنید و بپرسید که آیا چت زنده رمزگذاری شده است یا خیر. به احتمال زیاد منتظر پاسخ طولانی خواهد بود و به دنبال آن یک “نه” محتاطانه و ارجاع به HTTPS و SSL وجود دارد.

بنابراین…. ما از راه‌اندازی Chatterbox، یک چت تعبیه‌شده بر اساس Matrix، بسیار خرسندیم! این به شرکت‌ها و سازمان‌های بخش عمومی راه بسیار آسانی برای ارتقای امنیت خود می‌دهد، تنها با جابجایی به چت زنده رمزگذاری‌شده سرتاسر در وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایشان.

از طریق GIPHY

با الهام از سیستم بهداشت و درمان آلمان

همانطور که اغلب اتفاق می افتد، ضرورت مادر اختراع بود.

کل سیستم بهداشت و درمان آلمان استاندارد پیام رسانی خود را اتخاذ می کند (TI-Messenger، برای کمک به محافظت از اطلاعات مراقبت های بهداشتی با حفظ حاکمیت داده ها و E2EE. را استاندارد TI-Messenger مبتنی بر ماتریس استو توسط بیش از 150000 سازمان مراقبت های بهداشتی در سراسر آلمان برای حمایت از 83 میلیون شهروند این کشور استفاده خواهد شد. همه اینها به این معنی است که پزشکان، کلینیک ها، بیمارستان ها و شرکت های بیمه محلی آلمان باید پیام رسانی و VoIP مطابق با TI-Messenger را به وب سایت ها و برنامه های موجود خود اضافه کنند.

این سناریو ما را به این فکر انداخت که چگونه چت تعبیه شده مبتنی بر Matrix می تواند به عنوان یک “جندرو بالا” برای بهبود ارتباطات ایمن بین شرکت ها و مشتریانشان عمل کند.

Element در حال حاضر تعداد زیادی شرکت در بخش‌هایی مانند بانکداری خصوصی دارد که به مشتریان خود یک حساب Element می‌دهند، اما چت تعبیه‌شده مبتنی بر Matrix این سطح از امنیت را در مقیاس بسیار بزرگ‌تری ممکن می‌سازد.

و برای صدها سازمان آگاه به امنیت که قبلاً از Element برای همکاری و پیام‌رسانی استفاده می‌کنند، Chatterbox یک مکمل زیبا است – با استفاده از چت مبتنی بر Matrix در وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایشان، مزیت رمزگذاری سرتاسر را به مشتریان و مشتریان احتمالی خود گسترش می‌دهد. .

چرا از Chatterbox استفاده کنیم؟

تفاوت بزرگ Chatterbox به عنوان یک چت تعبیه شده، رمزگذاری سرتاسر آن است.

اگر مورد استفاده از چت زنده شما با رمزگذاری سرتاسر – از بانکداری یا مراقبت های بهداشتی، تا خدمات مشاوره یا پشتیبانی فنی – بهتر مورد استفاده قرار می گیرد، Chatterbox یک راه حل ایده آل است.

Chatterbox یک چت تعبیه شده مبتنی بر ماتریس برای یک وب سایت یا برنامه است. این به طور کامل میزبانی شده است، بنابراین شما می توانید آن را در عرض چند دقیقه جاسازی کنید!

برای مشتریان و مشتریان بالقوه تفاوتی ندارد – نیازی به ثبت نام یا ایجاد یک حساب کاربری فقط به دلیل E2EE نیست، و همچنان از پیام رسانی مداوم پشتیبانی می کند. و از طرف شرکت، مجموعه ای از گزینه ها در مورد اتوماسیون، مسیریابی پرس و جو، گردش کار و بهره وری برای اطمینان از خدمات عالی به مشتریان وجود دارد.

Chatterbox را می توان در محل مستقر کرد، یا به عنوان یک راه حل میزبان در دسترس است. در هر صورت، شرکت مالک و مدیریت تمام مکالمات مشتری خود است (به این معنی که شرکت حق حاکمیت داده های خود را حفظ می کند)، که انطباق را کاملاً واضح و کاملاً مستقیم نشان می دهد.

Chatterbox با وجود E2EE بودن، به همان اندازه سریع و آسان به عنوان یک چت تعبیه شده استاندارد اجرا می شود. دلیلش این است که بر اساس استاندارد باز Matrix و SDK منبع باز هیدروژن ساخته شده است، بنابراین تمام کارهای پر زحمت ایجاد یک پشته E2EE از قبل انجام شده است. چتر باکس است منبع باز تحت مجوز آپاچی نیز، بنابراین می‌توانید خودتان را بررسی کنید که هیچ مزاحمتی برای وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های شما ایجاد نمی‌کند و در صورت نیاز، کدها را در Github بررسی کنید! کسانی که دارای چت وب و درون برنامه ای موجود هستند، می توانند با انتخاب نسخه میزبان کاملاً مدیریت شده ما که چند زنگ و سوت اضافی برای مدیریت مسیریابی مکالمات برای نمایندگان ارائه می دهد، با کمی بیشتر از چند کلیک به E2EE ارتقا دهند.

و در نهایت، Chatterbox مبتنی بر Matrix با هر برنامه دیگر مبتنی بر Matrix قابل همکاری است. بنابراین فقط گفتگو با مشتریان و مشتریان بالقوه از طریق وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها که E2EE هستند، نیست، بلکه بحث داخلی بعدی نیز در صورت اتصال Chatterbox به Element یا پلتفرم دیگری مبتنی بر Matrix است.

و قیمت؟

قیمت گذاری رقابتی است. هزینه Element از 3 دلار برای هر کاربر فعال ماهانه (MAU) است.، اگر هنوز آن را ندارید Chatterbox به ازای هر کاربر خارجی 0.80 دلار اضافی دریافت می کند (دوباره بر اساس MAU).

سوالی دارید؟

مشکلی نیست! شما می توانید برگه اطلاعات ما را دانلود کنید یا با تیم فروش ما تماس بگیرید.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.