لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5120

انجمن آزادی مجلس تگزاس نسبت به “غیرقانونی” برای شرکت هایی که از سقط جنین کارمندان حمایت مالی می کنند هشدار داد.

در یک حرف به شرکت حقوقی Sidley Austin LLP دالاس، گروهی از نمایندگان ایالتی جمهوری‌خواه هشدار می‌دهند: «تا جایی که سیدلی در حال تسهیل سقط جنین‌هایی است که بر خلاف ماده 4512.1 انجام می‌شود، خود و هر یک از شرکای خود را در معرض تعقیب کیفری جنایی و خلع سلاح قرار می‌دهد.»

به گفته انجمن آزادی تگزاس، «سیدلی آستین تصمیم گرفته است هزینه های سفر کارمندانی را که برای قتل فرزندان متولد نشده خود تگزاس را ترک می کنند، بازپرداخت کند. همچنین به نظر می رسد که سیدلی در سقط جنین های غیرقانونی که قبل و بعد از حکم دادگاه عالی در تگزاس انجام شده است، شریک بوده است. سازمان بهداشت زنان دابز علیه جکسون، شماره 19-1392.

علیرغم اخبار هفته گذشته مبنی بر اینکه یک قاضی کانتی هریس یک دستور منع موقت برای قانون پیش از Roe در دهه 1920 مبنی بر ممنوعیت سقط جنین صادر کرده بود، دادگاه عالی تگزاس این دستور منع را رد کرد و قوانین قبل از Roe به طور کامل اجرا می شوند.

متعاقبا، سیدلی آستین، که در حال حاضر به دلیل احتمال کمک و مشارکت در “سقط جنین های ناشی از مواد مخدر در نقض قانون ضربان قلب تگزاس، از طریق پرداخت هزینه سقط جنین (یا سفرهای مربوط به سقط جنین)” تحت بررسی قرار گرفته است، به دلیل ادعای بازپرداخت هزینه های کارمند تحت بررسی بیشتر قرار گرفته است. هزینه سفر برای سقط جنین غیرقانونی

سیدلی آستین تنها یکی از بسیاری از شرکت‌هایی است که در تگزاس قول بازپرداخت هزینه‌های سفر مربوط به سقط جنین را برای کارمندان می‌دهد. علاوه بر این، چندین شرکت از جمله مایکروسافت، اپل، تسلا، آمازون، متا، گوگل و گلدمن ساکس نیز از طریق برنامه‌های تشویقی اقتصادی مختلف در تگزاس وجوه مالیات‌دهندگان را دریافت می‌کنند.

فهرست غیر جامعی از شرکت هایی که بودجه سفر سقط جنین را تامین می کنند را می توان یافت اینجا.

از آنجایی که شرکت‌ها و حتی دولت‌های محلی (به‌ویژه دادستان‌های ناحیه) از پایبندی به ممنوعیت‌های سقط جنین در تگزاس خودداری می‌کنند، انجمن آزادی کاخ تگزاس در نظر دارد قانون بیشتری را در جلسه بعدی ارائه کند تا «هر کارفرما در تگزاس را از پرداخت هزینه سقط‌های انتخابی یا بازپرداخت هزینه‌های مربوط به سقط منع کند. هزینه‌ها – صرف‌نظر از محل وقوع سقط جنین، و صرف‌نظر از قانون در حوزه قضایی محل وقوع سقط جنین.»

علاوه بر این، آنها قصد دارند “دادستان های منطقه از سراسر ایالت را برای تعقیب جرایم مرتبط با سقط جنین … زمانی که دادستان محلی از انجام این کار کوتاهی می کند یا امتناع می ورزد، اختیار کنند.”

در واقع، قانونگذاران مجبور خواهند شد در جلسه بعدی مشکل دادستان منطقه را بررسی کنند، زیرا هر قانون محافظه کارانه ای که در رابطه با سقط جنین، قطع عضو جنسی کودکان و سایر موضوعات بحث برانگیز تصویب می کنند بدون شک توسط DAهای لیبرال در هریس، تراویس، دالاس به چالش کشیده یا نادیده گرفته خواهد شد. ، و شهرستان های بکسار.لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.