لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5101

بهترین رادیوها برای استفاده در مواقع اضطراری

تاریخ انتشار: 10 مارس 2021

این یک تصور یا تصور غلط رایج است که هر چه اجزای متحرک یک چیزی بیشتر باشد، ممکن است آن چیزی غیرقابل اعتمادتر باشد. این درست است، اما، از سوی دیگر، ما بیش از پیش به تلفن های هوشمند و ارتباطات مبتنی بر خدمات وابسته شده ایم. یک دستگاه واکی تاکی یا یک رادیو CB یک جایگزین فوق العاده برای بررسی است. در اینجا چند گزینه برای استفاده از AM/FM و ارتباطات شبکه حلقه بسته یا بسته وجود دارد:

1. Running Snail MD-088P:

Running Snail که در میان رقبای خود برجسته است، به عنوان رادیو، نور بسیار مفید است و حتی می تواند پخش های اضطراری را از NOAA دریافت کند. می توان آن را با میل لنگ دستی یا پنل خورشیدی شارژ کرد. همچنین با باتری کار می کند. تنها نقطه ضعف آن این است که ضد آب نیست.

2. رادیو اضطراری FosPower:

گزینه دیگری که ارزش بررسی دارد، رادیو FosPower است. این یک قطعه دنده قابل حمل خوب است و می تواند به عنوان چراغ و رادیو عمل کند و با USB، پاوربانک داخلی، باتری های قلمی و میل لنگ دستی شارژ شود. همچنین طراحی با کیفیتی برای مسافرت دارد و ضد آب است. همچنین می تواند یک SOS را توسط نور یا صدا منتشر کند.

3. رادیو اضطراری صلیب سرخ آمریکا توسط Eton

این نوع رادیو اضطراری ساده ترین و همچنان مقرون به صرفه است. اگرچه، به اندازه اولین ورودی در این لیست ارزان نیست. دارای ویژگی های حاشیه ای مانند برق سه طرفه است و به طور خودکار هشدارهای اضطراری می دهد و دارای چراغ قوه و عملکرد پاوربانک است.

4. Motorola Talkabout T800:

تا جایی که تجهیزات کاربردی و چند منظوره پیش می رود موتورولا همیشه انتخاب خوبی است. Talkabout یک رادیو واکی تاکی خوش ساخت است. این ویژگی خاص ارائه یک شبکه مش است که می تواند برای عملکرد پیام کوتاه به تلفن هوشمند شما متصل شود که چشمگیر و نوآورانه است. همچنین دارای بسیاری از کدهای حریم خصوصی و اشتراک‌گذاری مکان خارج از شبکه است که می‌تواند به عنوان یک چراغ راهنما عمل کند. یک مشکل بزرگ عدم ​​وجود عایق رطوبتی با مواد است.

5. Midland T75 VP3 X-Talker:

یک گزینه عالی دیگر برای استفاده غیرمعمول. میدلند مدرسه قدیمی را هنوز برای همه قابل دسترس می کند. T75 در رنگ‌های کامو، مشکی و مشکی/نقره‌ای عرضه می‌شود. برد آن در شرایط روشن 38 مایل است، در حالی که اکثر واکی تاکی‌های دیگر گاهی در محدوده 30 مایلی هستند. همچنین دارای اسکن آب و هوا و هشدار NOAA است.

6. Retevis RT49P

این رادیو برای قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آب مناسب است و حتی می تواند شناور باشد. یک ویژگی جالب این است که نور آن نزدیک انتهای آنتن است که اگر در جایی در تاریکی رها شود می تواند مفید باشد. کیفیت صدای عالی دارد و می تواند به هشدارهای آب و هوا دسترسی داشته باشد.

نتیجه

(توجه جانبی: همه رادیوهای CB ذکر شده دارای فرکانس FRS هستند)

به طور کلی، هر رادیویی نقاط قوت و ضعف خود را دارد. هم رادیوهای اضطراری و هم رادیوهای CB گزینه‌های خوبی برای داشتن با هم هستند. در مواقع سختی بسیار زیاد و فقط در زندگی روزمره، این وسایل ارتباطی به شرط داشتن باتری و یا راهی برای شارژ آنها، ارزش بیشتری خواهند داشت.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.