لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5080

FCC به شرکت‌های مخابراتی دستور می‌دهد تا تحویل تماس‌های گارانتی خودکار را متوقف کنند

FCC روز پنجشنبه اعلام کرد که به اپراتورهای صوتی بزرگ دستور داده است تا با ادعای انقضای بیمه خودرو یا گارانتی، از ارائه تماس های رباتیک برای جستجوی اطلاعات شخصی از مشتریان خودداری کنند. عکس فایل از Kevin Dietsch/UPI | عکس مجوز

7 ژوئیه (UPI) — کمیسیون ارتباطات فدرال روز پنج‌شنبه اعلام کرد که به اپراتورها گفته است که تحویل تماس‌های گارانتی خودرو را متوقف کنند و آن را به عنوان یکی از شکایات اصلی مصرف‌کنندگان ذکر کرد.

FCC گفت اجازه داده است همه ارائه‌دهندگان خدمات صوتی مستقر در ایالات متحده، حمل ترافیک روی کاکس جونیور، آرون مایکل جونز، شرکت‌های سامکو پاناما و سایر شرکای بین‌المللی را که تصور می‌شود پشت بیش از 8 میلیارد تماس رباتیک تولید شده از سال 2018 بوده، متوقف کنند.

“میلیاردها گارانتی خودکار از یک کمپین تماس. میلیاردها!” جسیکا روزن وورسل، رئیس FCC در بیانیه ای گفت. کلاهبرداری با گارانتی خودرو یکی از شکایات مهمی است که از مصرف کنندگان دریافت می کنیم و زمان آن رسیده است که مسئولین برقراری این تماس های ناخواسته را محاکمه کنیم.

دفتر اجرای FCC همچنین نامه‌های توقف و توقف را به Call Pipe، Fuble Telecom، Geisst Telecom، Global Lynks، Mobi Telecom، South Dakota Telecom، SipKonnect و Virtual Telecom ارسال کرد تا به آنها هشدار دهد که در عرض 48 ساعت از انجام تماس‌های رباتیک خودداری کنند.

لویان ایگال، سرپرست دفتر اجرای FCC، گفت: «دفتر اجرا از تمام ابزارهایی که در اختیار دارد برای محافظت از مصرف‌کنندگان و شبکه‌های مخابراتی ایالات متحده در برابر بلای تماس‌های غیرقانونی غیرقانونی استفاده خواهد کرد».

FCC گفت: پیگیری های اخیر نشان می دهد که عملیات Sumco Panama همچنان روزانه میلیون ها تماس برقرار می کند.

این آژانس خاطرنشان کرد که تماس‌ها معمولاً ادعا می‌کنند که بیمه خودرو یا گارانتی مصرف‌کننده در شرف اتمام است و «مکرراً از اطلاعات واقعی مصرف‌کنندگان استفاده می‌کنند تا مشروع به نظر برسند».

مصرف کنندگان باید بدانند که کلاهبرداران در تلاش برای جلب اعتماد قربانیان خود مهارت دارند و مصرف کنندگان نباید هیچ گونه اطلاعات شخصی را در اختیار کسی که به طور غیرمنتظره تماس می گیرد، ارائه دهند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.