لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5189

ایرفرانس پایان تحقیقات حمل و نقل میمون را اعلام کرد

آir France، آخرین شرکت هواپیمایی بزرگ برای حمل و نقل میمون‌ها که در تحقیقات مورد استفاده قرار می‌گیرد، هفته گذشته اعلام کرد که دیگر این کار را انجام نخواهد داد، اقدامی که احتمالاً کمبود از قبل موجود پستانداران آزمایشگاهی را تشدید می‌کند. علوم پایه گزارش ها. این شرکت هواپیمایی زمانی که اعلام کرد به صورت غیر رسمی اعلام کرد پاسخ داد به یک پست توییتری در 30 ژوئن. به گفته ایرفرانس، میمون ها را از جزیره جزیره موریس در اقیانوس هند منتقل می کند. علوم پایهاما به زبان فرانسوی توییت کرد که «به محض پایان دادن به تعهدات قراردادی فعلی خود با سازمان‌های تحقیقاتی متوقف می‌شود».

تقاضا برای میمون های تحقیقاتی در سال 2016 پس از اعطای کمک های مالی متعدد توسط موسسه ملی بهداشت (NIH) برای مطالعه HIV افزایش یافت. طبیعت گزارش ها. سپس همه‌گیری کووید-19 اتفاق افتاد و تقاضای بیشتری را برانگیخت و چین را واداشت تا صادرات آنها را ممنوع کند. چین تا اوایل سال 2020 نزدیک به 80 درصد از میمون های مورد استفاده برای تحقیقات در ایالات متحده را تامین می کرد. علوم پایه.

میمون‌ها در تلاش‌های شتاب‌زده برای تولید واکسن‌های کووید-۱۹ نقش مهمی در تضمین ایمنی و کارآیی همه داشتند. کرک لیچ، مدیر اجرایی انجمن تحقیقات حیوانات اروپایی (EARA) در این باره می گوید: واکسن های موفقی که اکنون در حال استفاده گسترده هستند. بیانیه در پاسخ به تصمیم ایرفرانس. این بیانیه دسترسی محدود به میمون ها را به عنوان “طوفان کامل” برای بخش زیست پزشکی توصیف می کند که پیشرفت تحقیقات در توسعه داروهای نجات دهنده را “به شدت” محدود می کند.

آ انتشار خبر از سوی سازمان غیرانتفاعی People for Ethical Treatment of Animals (PETA) این اعلامیه را جشن می گیرد و بیان می کند که این سازمان اکنون توجه خود را به Egyptair معطوف خواهد کرد که سازمان ادعا می کند از مارس سال جاری 5000 میمون را از طریق نیویورک به ایالات متحده منتقل کرده است.

“در نهایت راه برای دور زدن این مشکل، تولید مثل است [monkeys] لیچ می گوید در کشورهایی که از آنها در تحقیقات زیست پزشکی استفاده می کنند علوم پایه. تا آن زمان، او پیش‌بینی می‌کند که «این کمبود نوآوری را از این بخش خارج می‌کند».لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.