لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5204

مربیان دیگر نیازی به مدرک دانشگاهی برای شروع تدریس در مدارس دولتی آریزونا ندارند

PHOENIX (3TV/CBS 5) — الزامات آموزشی برای معلمان در آریزونا تغییر کرده است. بر اساس قانونی که فرماندار داگ دوسی در اوایل این هفته امضا کرد، یک فرد فقط باید برای دریافت مدرک دانشگاهی خود ثبت نام کند تا تدریس در مدارس دولتی را آغاز کند. این یک تغییر بزرگ است و با واکنش های متفاوتی روبرو شده است.

ینس لارسون گفت زمانی که در سال 2000 به این حرفه پیوست، کمبود معلم وجود داشت. من مدرک داشتم اما مدرک معلمی لازم را نداشتم.» لارسون گفت.

او به مدت 14 سال در منطقه دبیرستان اتحادیه فونیکس کار کرد. او گفت حقوق کم، عدم احترام و منابع باعث شد او را ترک کند. از زمان ترک، او برنامه هنری سیرک جوانان فونیکس را راه اندازی کرد و به کار با کودکان ادامه می دهد. او گفت: “من از تدریس سیرک بیشتر از تدریس هندسه لذت می برم، باید اعتراف کنم.”

اما این تغییر جدید، SB 1159، به گفته او، طولانی بود. لارسون گفت: «اگر با افراد جوان‌تر یا حتی با افراد تحصیل‌کرده کمتر سروکار داشته باشید، وضعیت حتی بدتر خواهد شد.

کریستوفر رمزی، معلم فینیکس، می‌گوید: «این می‌تواند کار کند، بدیهی است که هیچ برنامه‌ای برای همه وجود ندارد. رمزی سال‌ها پیش نیز از کمبود معلم سود می‌برد. وی افزود: «من معلم هستم و دو سال در حالی که دوره کارشناسی ارشد را تسریع می‌دادم تدریس کردم، بنابراین مدرک معلمی ام را نداشتم. او گفت اگر فرد مناسبی داشته باشید، می تواند کار کند.

انجمن مربیان آریزونا یا AEA با این قانون مبارزه کرد. “شما باید کمی تجربه داشته باشید. ماریسول گارسیا، رئیس AEA، گفت: این به افراد اجازه می‌دهد تا در حین کار آموزش ببینند، و اینجاست که ترسناک است.

در پاسخ، کیتلین هریر، مشاور ارشد سیاست آموزشی فرماندار، نوشت:

«امضای این لایحه به عنوان قانون، سیاست‌های آموزشی طرفدار فرماندار دوسی را با دادن انعطاف‌پذیری به مدارس برای ایجاد برنامه‌های آماده‌سازی رهبری مدرسه طراحی‌شده محلی خود ادامه می‌دهد و به افرادی که مدرک لیسانس ندارند اجازه می‌دهد تا آموزش معلم شدن را آغاز کنند و در عین حال مدرک خود را نیز تکمیل کنند. این انعطاف‌پذیری به تقویت خط لوله استعداد معلمان کمک می‌کند، فرصتی را برای تعداد بیشتری از مردم آریزونا فراهم می‌کند تا معلم شوند و راه‌حل‌های محلی را راه‌اندازی می‌کند.»

گارسیا گفت که این شرایط الزامات اعتبار برای مدارس دولتی را تغییر می دهد. علاوه بر این، آن را با مدارس منشور مطابقت می دهد. یک وب سایت وجود دارد که می توانید به آن مراجعه کنید تا بررسی کنید که آیا معلم فرزند شما توسط ایالت تأیید شده است یا خیر. اطلاعات بیشتر را می توانید در OACIS – وزارت آموزش آریزونا (azed.gov).

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.