لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5210

کاهش اعتماد به نهادهای ایالات متحده؛ میانگین در New Low

نکات برجسته داستان

  • کاهش قابل توجه اعتماد برای 11 موسسه از 16 موسسه آزمایش شده
  • میانگین اعتماد در همه موسسات در پایین ترین سطح 27٪
  • عموم مردم در کسب و کارهای کوچک بیشترین اعتماد را دارند. حداقل در کنگره

واشنگتن دی سی — آمریکایی ها نسبت به سال گذشته نسبت به سال گذشته نسبت به مؤسسات اصلی ایالات متحده اعتماد کمتری دارند، با کاهش قابل توجه برای 11 مؤسسه از 16 مؤسسه آزمایش شده و هیچ پیشرفتی در هیچ یک از آنها مشاهده نشد. بیشترین کاهش در اعتماد 11 درصد برای دیوان عالی است – همانطور که در اواخر ژوئن قبل از صدور احکام بحث برانگیز دادگاه در مورد قوانین اسلحه و سقط جنین گزارش شد – و 15 درصد برای ریاست جمهوری، که با کاهش 15 درصدی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برابری می کند. رتبه تایید شغل از آخرین نظرسنجی اعتماد در ژوئن 2021.

###قابل جاسازی###

گالوپ برای اولین بار در سال 1973 اعتماد به موسسات را اندازه گیری کرد و از سال 1993 این کار را سالانه انجام داده است. نظرسنجی امسال در 1 تا 20 ژوئن انجام شد.

اعتماد در حال حاضر از بالای 68٪ برای مشاغل کوچک تا 7٪ برای کنگره پایین است. ارتش تنها نهادی است که در کنار کسب و کارهای کوچک، اکثریت آمریکایی ها (64 درصد) به آن اعتماد دارند. اعتماد به پلیس، با 45 درصد، تنها برای دومین بار به زیر سطح اکثریت رسیده است، با نمونه دیگر در سال 2020 در هفته های پس از مرگ جورج فلوید به دست پلیس مینیاپولیس رخ داد.

نظرسنجی امسال پایین ترین سطح اعتماد را برای هر سه شاخه دولت فدرال – دیوان عالی (25٪)، ریاست جمهوری (23٪) و کنگره نشان می دهد. پنج نهاد دیگر از جمله کلیسا یا مذهب سازمان یافته (31%)، روزنامه ها (16%)، سیستم عدالت کیفری (14%)، تجارت بزرگ (14%) و پلیس.

اعتماد به شرکت های بزرگ فناوری نیز در نقطه پایینی قرار دارد (26%) اما تنها در سه سال گذشته اندازه گیری شده است.

اعتماد به نفس کم سابقه در همه موسسات

گالوپ اعتماد کلی آمریکایی ها به موسسات را با به دست آوردن میانگین رتبه بندی 14 موسسه که هر سال به طور مداوم اندازه گیری می کند خلاصه می کند – همه آنها به جز شرکت های کوچک و شرکت های فناوری بزرگ. میانگین 27 درصدی بزرگسالان آمریکایی در سال جاری که «بسیار زیاد» یا «بسیار زیاد» اعتماد به این 14 موسسه را ابراز می‌کنند، سه امتیاز کمتر از پایین‌ترین میزان قبلی در سال 2014 است.

###قابل جاسازی###

میانگین اعتماد نیز نسبت به سال 2020، زمانی که آمریکایی‌ها در اطراف برخی از مؤسسات متاثر از همه‌گیری کووید-19 گردهم آمدند، 9 واحد کاهش یافته است و اعتماد بیشتری به سیستم پزشکی، مدارس دولتی و مذهب سازمان‌یافته ابراز داشتند.

میانگین اعتماد از سال 1979 تا 1990 و از 1998 تا 2004 حداقل 40 درصد بوده است.

از سال 2004، تعدادی از عوامل برای پایین نگه داشتن اعتماد دست به دست شده اند، از جمله جنگ عراق، رکود اقتصادی بزرگ و بحران مالی، افزایش بن بست حزبی در واشنگتن، احیای پوپولیسم، همه گیری کووید-19 و نرخ تورم که برای چهار سال دیده نشده است. دهه ها

همه گروه های حزبی اعتماد کمتری به نهادها دارند

همه گروه‌های حزبی نسبت به سال گذشته نسبت به 16 مؤسسه ایالات متحده اعتماد کمتری دارند.

هر سه گروه حزبی نسبت به یک سال گذشته نسبت به سال گذشته بسیار کمتر به ریاست جمهوری اطمینان دارند و حداقل 10 امتیاز کاهش یافته است. فراتر از آن، تغییرات عمده در میان گروه های حزبی به یک یا دو گروه منزوی می شود.

  • دموکرات ها و مستقل ها بیش از دو رقمی از دست دادن اعتماد به دیوان عالی را نشان می دهند، بدون اینکه تغییر معنی داری در میان جمهوری خواهان ایجاد شود.
  • جمهوری خواهان نسبت به سایر گروه های حزبی اعتماد بیشتری به بانک ها از دست داده اند. جمهوری خواهان نیز کاهش دو رقمی در اعتماد به ارتش و پلیس را نشان می دهند.
  • مستقل ها نسبت به سال گذشته به طور قابل توجهی کمتر به مذهب سازمان یافته اعتماد دارند، در حالی که افت کمتری در میان جمهوری خواهان و تغییر واقعی در میان دموکرات ها مشاهده نشده است.

###قابل جاسازی###

مشاغل کوچک و ارتش دو نهادی هستند که هر یک از سه گروه حزبی دارای بیشترین امتیاز مثبت هستند، در حالی که کنگره اساساً در بین هر سه دارای کمترین رتبه است. جمهوری خواهان ریاست جمهوری، روزنامه ها و اخبار تلویزیونی را مشابه کنگره پایین می دانند. اخبار تلویزیونی کنگره را به عنوان پایین‌ترین رتبه در میان مستقل‌ها می‌شناسد، در حالی که دادگاه عالی و شرکت‌های بزرگ تقریباً به اندازه کنگره در میان دموکرات‌ها رتبه ضعیفی دارند.

جمهوری خواهان و دموکرات ها بیشترین تفاوت را در اعتمادی که به ریاست جمهوری (49 امتیاز)، پلیس (39 امتیاز)، روزنامه ها (30 امتیاز) و مدارس دولتی (30 امتیاز) دارند، دارند. این گروه ها در اعتمادشان به دادگاه عالی، کارگران سازمان یافته، مذهب سازمان یافته، سیستم پزشکی، اخبار تلویزیون و شرکت های بزرگ فناوری، کمتر، اما با حاشیه های قابل توجهی تفاوت دارند.

دموکرات ها در اکثر این نهادها نسبت به جمهوری خواهان اعتماد به نفس بیشتری دارند. پلیس، دادگاه عالی و مذهب سازمان یافته استثنا هستند.

خط پایین

اعتماد آمریکایی ها به نهادها در بیشتر 15 سال گذشته کم بوده است، اما اعتماد آنها به نهادهای کلیدی امسال به پایین ترین حد خود رسیده است. بسیاری از مؤسسات مسیرهای گالوپ در پایین ترین سطح تاریخی قرار دارند و میانگین اطمینان در همه مؤسسات اکنون چهار امتیاز کمتر از پایین ترین سطح قبلی است.

قابل ذکر است که اعتماد به نهادهای اصلی دولت فدرال در زمانی که رئیس جمهور و کنگره برای رسیدگی به تورم بالا، قیمت های بی سابقه بنزین، افزایش جرم و جنایت و خشونت با اسلحه، ادامه مهاجرت غیرقانونی و سیاست خارجی قابل توجه در تلاش هستند، در نقطه پایینی قرار دارد. چالش های روسیه و چین حتی قبل از لغو آن، اعتماد به دیوان عالی کاهش یافته بود رو در مقابل وید، اگرچه پس از افشای پیش نویس نظر در ماه مه انتظار می رفت که این حکم صادر شود.

بحران اعتماد فراتر از نهادهای سیاسی است، در زمانی که حدود 13 درصد آمریکایی‌ها از روندی که اوضاع در ایالات متحده پیش می‌رود راضی هستند، بعید است که تا زمانی که اقتصاد بهتر نشود، اعتماد به نهادها بهبود پیدا نکند – اما مشخص نیست که آیا حتی با بهبود اقتصاد، اعتماد هرگز به سطوحی که گالوپ در دهه‌های گذشته اندازه‌گیری کرده بود، بازخواهد گشت.

برای به‌روز ماندن با آخرین بینش‌ها و به‌روزرسانی‌های گالوپ نیوز، ما را در توییتر دنبال کنید.

در مورد چگونگی مجموعه اجتماعی نظرسنجی گالوپ آثار.

مشاهده پاسخ‌های کامل سؤال و گرایش‌ها (دانلود PDF).لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.