لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5242

یک فیلم ۸ قسمتی اقتباسی از آنا کارنینا اثر تولستوی را به صورت آنلاین تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch?v=playlist

اوایل این هفته اقتباس سینمایی چهار قسمتی سرگئی بوندارچوک از لئو تولستوی را به نمایش گذاشتیم. جنگ و صلح. می‌توانید جاه‌طلبانه‌ترین نسخه‌های فیلم‌برداری شده جنگ و صلح را به‌صورت آنلاین به صورت رایگان تماشا کنید کانال یوتیوب موسفیلم، استودیوی ملی اتحاد جماهیر شوروی. اگرچه ممکن است اتحاد جماهیر شوروی از بین رفته باشد، اما Mosfilm نرفته است. این استودیو تحت مدیریت کارن شاخ نظروف، فیلمساز، به عنوان یک شرکت تولید شبه خصوصی فعالیت کرده و فیلم های مختلفی را منتشر کرده است که بسیاری از آنها ریشه در تاریخ و ادبیات روسیه دارند. پنج سال پیش، شخنازاروف خود کارگردانی کرد اقتباس هشت قسمتی از رمان محبوب دیگر تولستوی، آنا کارنینا.

جنگ و صلح (اینجا تماشا کنید) در چهار فیلم مختلف ساخته شده است. اما این چیزی جز حداقل هفده نیست آنا کارنینا فیلم های موجود، بدون احتساب فیلم های شاه نظروف. این اولین بار در یک برش نسبتاً کوتاه منتشر شد، زمان اجرای آن به کمی بیش از دو ساعت و نیم کاهش یافت. آنا کارنینا: داستان ورونسکی.

روایت آن نسخه، همانطور که ممکن است حدس زده باشید، بر زندگی معشوق اشرافی مقاومت ناپذیر آنا متمرکز شده است. بعداً، تلویزیون روسیه-1 کار شاه نظروف را به طور کامل در قالب یک سریال هشت قسمتی با عنوان ساده پخش کرد. آنا کارنینا، که اکنون می توانید تماشا کنید رایگان آنلاین، به طور کامل، در کانال یوتیوب Mosfilm. تمام قسمت های بالا را استریم کنید.

به یک معنا، این قالب سریال به خوبی مناسب است رمان تولستوی، در ابتدا به صورت اقساط بین سال‌های 1875 و 1877 منتشر شد. اما حتی کسانی که خوانده‌اند آنا کارنیناهزاران صفحه بارها و بارها دلایلی برای شگفت زده شدن از نسخه شخنازاروف خواهد داشت که داستان خانواده، طبقه، خیانت، ایمان و فئودالیسم را در جهت های خاص خود می برد. این کتاب همچنین حاوی مطالبی از خارج از آثار تولستوی است، مانند “در طول جنگ ژاپن” و “داستان هایی درباره جنگ ژاپن” اثر ویکنتی ورسایف، پزشک، نویسنده و محقق تولستوی که در جنگ روسیه و ژاپن در سال 1904 شرکت کرد. «اقتباس رایگان»، نسخه شاخ نظروف آنا کارنینا، بینندگان خود را به آن بازگرداند کتاب – و اطمینان حاصل کنید که هرگز دوباره آن را به روش مشابه نخوانند.

مطالب مرتبط:

اقتباس فیلم بسیار جاه طلبانه شوروی را تماشا کنید جنگ و صلح آنلاین رایگان (1966-67)

معرفی انیمیشن لئو تولستوی و اینکه چگونه رمان های بزرگ او می توانند هوش عاطفی شما را افزایش دهند

هنر لئو تولستوی: نقاشی های او را در جنگ و صلح نسخه خطی و سایر متون ادبی

رایگان: تماشا کنید رزمناو پوتمکین و فیلم های دیگر سرگئی آیزنشتاین، فیلمساز انقلابی شوروی

آنلاین رایگان: استالکر، آینه و دیگر شاهکارهای نویسنده شوروی آندری تارکوفسکی را تماشا کنید

تماشای 70 فیلم با کیفیت HD از استودیوی مشهور روسی Mosfilm: فیلم‌های کلاسیک، کمدی‌های محبوب، تارکوفسکی، کوروساوا و موارد دیگر

مستقر در سئول، کالین مارشال درباره شهرها، زبان و فرهنگ می نویسد و پخش می کند. پروژه های او شامل خبرنامه Substack است کتاب های شهرها، کتاب شهر بدون تابعیت: پیاده روی در لس آنجلس قرن بیست و یکم و سریال ویدیویی شهر در سینما. او را در توییتر دنبال کنید @colinmarshall، بر فیس بوک، یا روشن است اینستاگرام.لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.