لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5201

Assassin’s Creed Liberation از فهرست حذف شد و حتی برای مالکان نیز غیرقابل بازی است که از اول سپتامبر در Steam شروع می شود

اگر صاحب بازی Assassin’s Creed Liberation در Steam هستید و هنوز آن را به پایان نرسانده اید، ممکن است بخواهید به زودی این کار را انجام دهید، زیرا این بازی نه تنها از لیست پلتفرم حذف می شود، بلکه حتی از اول سپتامبر برای همه غیرقابل دسترسی خواهد بود!

این اطلاعیه در صفحه Assassin’s Creed Liberation HD Steam جایی که موارد زیر درج شده بود:

بله، این بدان معناست که حتی اگر قبلاً مالک بازی هستید، نمی‌توانید آن را در Steam بازی کنید تا آن را کامل کنید، که با توجه به اینکه، می‌دانید، مردم برای بازی و همه چیز پول پرداخت کرده‌اند، بد است.

در حالی که به سختی جواهری در لیست طولانی انتشارات این فرنچایز وجود داشت، AC Liberation در ابتدا در سال 2012 بر روی پلی استیشن ویتا منتشر شد و با Assassin’s Creed 3 مرتبط بود. یک قهرمان زن سیاهپوست را نشان می داد که اولین بار در این فرنچایز است. عرضه مجدد HD بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی در سال 2014.

در اینجا توضیحاتی از بازی در Steam ارائه شده است:

معرفی Assassin’s Creed® Liberation HD، فصل خیره کننده از حماسه Assassin’s Creed قبل از انقلاب آمریکا که برای اولین بار بر روی کنسول های HD و رایانه شخصی عرضه می شود. با گیم پلی بهبود یافته، داستان عمیق تر و گرافیک HD، Liberation یک تجربه همه جانبه و کامل Assassin’s Creed است.

این یکی دیگر از دلایلی است که چرا برخی از گروه‌های مصرف‌کننده از داشتن بازی‌های دیجیتالی منفور می‌شوند، زیرا شما از نظر فنی هرگز مالک بازی نیستید، زیرا ممکن است این اتفاق بیفتد. در حالی که حذف بازی‌ها از فهرست فروشگاه‌های دیجیتال نسبتاً معمول است، اما این عنوان کاملاً غیرقابل پخش است. بیایید امیدوار باشیم که این شروع یک روند نباشد، زیرا به طور جدی در کتابخانه بازی‌های دیجیتالی هر کسی ضربه‌ای وارد می‌کند.

ما در این مورد با یوبی سافت تماس گرفته‌ایم و اینکه آیا راه‌حلی برنامه‌ریزی شده است یا چیزی مشابه. توجه داشته باشید که به نظر نمی‌رسد این موضوع بر انتشار مجدد Remastered تأثیری بگذارد، اگرچه به خاطر داشته باشید که نیاز به خرید اضافی دارد زیرا نسخه اصلی به شما امکان دسترسی به آن را نمی‌دهد.

با تشکر، استومفولک!

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.