لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5318

دهه جدید، ایده های جدید. ماه آینده دهمین ماه خواهد بود… | توسط ایو ویلیامز | ژوئیه، 2022

ماه آینده دهمین سالگرد راه اندازی Medium خواهد بود. همانطور که ما برای دهه آینده آماده می شویم، تصمیم گرفتم که سکان مدیر عامل را واگذار کنم.

در سال 2012 نوشتم:

اکنون که اشتراک‌گذاری اطلاعات را تقریباً بدون دردسر کرده‌ایم، چگونه می‌توانیم آن را افزایش دهیم عمق درک، در حالی که زمینه بازی مساوی را ایجاد می کند که ایده هایی را که از هر جایی می آیند تشویق می کند؟

تقریباً ده سال است که در تلاش بوده ایم به همین سؤال پاسخ دهیم. در طول مسیر، ما به میلیون ها نویسنده و میلیاردها خواننده مکانی برای اشتراک گذاری و یافتن دانش و ایده داده ایم.

در طول آن زمان، ما هرگز تمرکز خود را از باورهای اصلی خود دور نکرده‌ایم: اینکه مردم از همه جا و از هر نوع شرایطی دیدگاه‌های ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن دارند و می‌توانند این کار را به روش‌های متفکرانه و واضح انجام دهند. و همچنین، اگر این کار را انجام دهند، دنیا بهتر است.

به همین دلیل است که Medium وجود دارد. هدف ما این است که به اشتراک گذاری تفکر عمیق را ساده کنیم و به راحتی بتوانیم تفکری را که برای شما ارزشمند است پیدا کنید. در دنیایی با پیچیدگی بی پایان، من معتقدم این نیازها جهانی هستند و از بین نمی روند.

در روند خدمت به این هدف، من به کاری که انجام داده‌ایم برای بالا بردن سطح ظاهر و عملکرد وب، کمک کرده‌ایم تا پیشگام مدلی سالم‌تر برای محتوایی باشیم که توجه یا داده‌های مردم را ربوده یا نمی‌فروشد، افتخار می‌کنم. و زمانی که جایگزین های بسیار آسان تری وجود داشت، به اصول خود پایبند بودیم.

در فاز بعدی مدیوم همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره حضور خواهم داشت. اما من دیگر شرکت را به صورت روزانه اداره نمی کنم. این افتخار نصیب تونی استابلبین خواهد شد.

تونی استاببین کیست؟

تونی شریک بلندمدت Medium و حتی یک همکار بلندمدت من است. من برای اولین بار 17 سال پیش با او کار کردم اودیو، جایی که او مهندسی را اداره می کرد. تونی به جای پیوستن به توییتر به کارهای خودش ادامه داد – در واقع چندین کار خودش.

در فکر کردن به اینکه چه کسی ممکن است جایگزین من شود، تونی یکی از اولین افرادی بود که به ذهنم خطور کرد. سپس با یک سری افراد دیگر صحبت کردم و به تونی برگشتم. او دانش عمیقی از Medium از اجرای برخی از بزرگترین نشریات روی پلتفرم دارد. او شبکه و آنچه سازندگان برای موفقیت به آن نیاز دارند را بهتر از هر کسی می‌داند. او یک POV واضح در مورد اینکه چگونه Medium می تواند بهتر باشد، و اشتیاق دارد که آن را چنین کند.

تونی یک سازنده، یک نویسنده، یک متفکر باز و یک تاجر مشتاق است. من مطمئن هستم که مدیوم از بینش، صداقت، انرژی و رهبری عمل‌گرایانه‌اش سود زیادی خواهد برد.

متشکرم

مدیوم همیشه استعدادهای بزرگی را جذب کرده است که می خواهند کار معناداری انجام دهند. من از صدها نفر از اعضای تیمی که تحت رهبری من در ساخت رسانه مشارکت داشته اند – و همچنین سرمایه گذاران، اعضای هیئت مدیره، مشترکین، نویسندگان و دیگرانی که از ما حمایت کرده اند سپاسگزارم.

برای روشن شدن، داستان Medium هنوز به پایان نرسیده است. تیم امروز احتمالاً تواناترین تیمی است که در این شرکت دیده ام. من هیجان زده هستم که ببینم آنها چه می کنند.

من در طول مدتی که مدیر عامل بودم چیزهای زیادی یاد گرفتم. وقتی سومین یا چهارمین شرکت خود را راه‌اندازی می‌کنید، به راحتی می‌توانید تصور کنید که مشکلات و چالش‌های احتمالی را که با آن روبرو خواهید شد، می‌دانید. و این تا حدودی درست است. اما هر شرکت جدید مانند بالا رفتن از یک کوه جدید است که هیچ کس روی آن نرفته است. فقط به این دلیل که برخی از مهارت های اولیه را دارید به این معنی نیست که می دانید چه چیزی در پیش است. همیشه اشتباهات جدیدی برای انجام دادن وجود دارد – راه های جدید برای مردن. پیمایش در آن‌ها چیزی است که این کار را بی‌نهایت چالش‌برانگیز و با ارزش می‌کند.

همانطور که برای Medium مناسب است، من قصد دارم زمانی که زمانی برای تأمل داشته باشم، در مورد آموخته هایم بیشتر بنویسم.

بعدش چی؟

هدف اصلی زندگی بزرگسالی من ساختن سیستم هایی بوده است که امکان تبادل دانش و ایده را فراهم می کند.

در مدت زمانی که من روی آن کار می‌کردم (نزدیک به 30 سال)، اینترنت از سرگرمی‌های عجیب و غریب به سیستم گردش خون تبدیل شده است که به طور 24 ساعته در جامعه می‌چرخد و تقریباً همه فرهنگ، اطلاعات و سرگرمی را حمل می‌کند.

اینترنت قبلاً در مورد اینترنت بود. حالا در مورد همه چیز است. و همه چیز را تحت تأثیر قرار می دهد.

نکته مهمی که از همان روزهای اولیه آشکار شد این است که دموکراسی‌سازی رسانه‌ها بسیار پیچیده‌تر از آن چیزی است که ما پیش‌بینی می‌کردیم. به عنوان مثال، چیزهای بد زیادی همراه با خوب وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که ما باید تلاش برای ایجاد یک اکوسیستم اطلاعاتی بهتر را متوقف کنیم. در واقع، آیا این دلیلی نیست که ما باید قطعا دست از تلاش برندارید؟

من همچنان به این نوع سؤالات علاقه مند خواهم بود – به عنوان مثال، سؤالاتی که به Medium (و Blogger، و Odeo، و Twitter) منتهی شد. اما به خیلی چیزهای دیگر هم علاقه دارم.

خارج از زمان زیاد با دوستان و خانواده، من قصد دارم چند ماه (یا سال) آینده را صرف یادگیری تا جایی که بتوانم در مورد چیزهایی که زیاد در مورد آنها نمی دانم صرف کنم. همچنین قصد دارم یک شرکت هلدینگ/آزمایشگاه تحقیقاتی جدید راه‌اندازی کنم تا این یادگیری را تسهیل کنم، برای کمک به شرکت‌های متوسط ​​و دیگر شرکت‌هایی که به آن‌ها اعتقاد دارم، و ادامه دادن به انجام کاری که همیشه برایم جالب‌تر بوده است – باز کردن درها به سمت همسایگان ممکن.

خیلی امکان پذیر است.

ایو

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.