لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5366

خوش آمدید، آیرون سورس! | وبلاگ وحدت

با ironSource، یونیتی فرآیند خطی ساخت بازی‌ها و محتواها و تجربیات RT3D را در پیش می‌گیرد و آن را به یک ابزار به هم پیوسته و تعاملی تبدیل می‌کند – فرصتی برای نوآوری و بهبود در هر مرحله از چرخه ایجاد می‌کند.

چه می‌شد اگر آن فرآیند دیگر «ابتدا ایجاد، سپس کسب درآمد» نبود؟ چه می‌شد اگر سازندگان موتوری برای بازی‌های زنده داشتند که به‌طور پیش‌فرض آنها را قادر می‌سازد تا شاخص‌های اولیه موفقیت بازی‌هایشان را از طریق به دست آوردن نمونه اولیه‌شان توسط کاربر به دست آورند، و به آنها یک حلقه بازخورد برای بهبود بازی‌هایشان بر اساس تعاملات واقعی بازیکن در همان اوایل فرآیند ارائه می‌داد. پیشنهادات ترکیبی Unity و ironSource به طور منحصر به فردی شرکت ترکیبی را به عنوان تنها پلتفرم ساخت و رشد بازی برای سازندگان قرار می دهد.

این ادغام فشرده‌تر بین Create و Operate یونیتی به معنای یک چرخ لنگر و حلقه بازخورد داده قوی‌تر است که از موفقیت سازندگان و درک آنچه بین گیم‌پلی، طراحی و تلاش‌های کسب درآمد آنها کار می‌کند، بیشتر پشتیبانی می‌کند. با اضافه شدن SuperSonic، راه حل انتشار ironSource، این شرکت ترکیبی موانع انتشار مستقیم از طریق موتور را نیز از بین خواهد برد.

یونیتی موتوری را فراهم می‌کند که ایده‌ها را از ابتدا تا کسب‌وکارهای بادوام می‌برد. این موتوری است که نیاز به توسعه دهندگان و صنعت در کل برای اختراع مجدد چرخ را هر بار که یک بازی ایجاد می شود، نفی می کند. ابزارهای این شامل ابزارهایی برای ایجاد، انتشار، اجرا، کسب درآمد و رشد است. این ادغام با ironSource، و تعامل و قابلیت همکاری حاصل از آن در چرخه حیات بازی است که Unity + ironSource را منحصر به فرد می کند. این دانش و اشتیاق ما برای توسعه دهندگان بازی است که ما را در نوآوری نگه می دارد تا نیازهای امروز و آینده آنها را برآورده کنیم.

ما فقط در صورتی موفق می شویم که سازندگان موفق شوند و با پیوستن ironSource به خانواده یونیتی، انجام این کار را در یک پلت فرم متمرکز و یکپارچه برای آنها آسانتر می کنیم.

به بحث در مورد بپیوندید انجمن های وحدت.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این ارتباط شامل اظهارات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر به طور کلی می تواند با عباراتی مانند “اراده”، “انتظار می رود”، “پیش بینی”، “پیش بینی”، “پیش بینی”، “برآورد” یا سایر کلمات یا عبارات مشابه شناسایی شود. این اظهارات بر اساس انتظارات، تخمین‌ها و پیش‌بینی‌های فعلی در مورد صنعت و بازارهایی است که Unity Software Inc (“Unity”) و ironSource Ltd. (“ironSource”) در آن فعالیت می‌کنند و اعتقادات و مفروضات مدیریت در مورد زمان‌بندی و نتیجه آینده است. رویدادها، از جمله معاملات شرح داده شده در این ارتباط. در حالی که مدیریت Unity و ironSource معتقدند مفروضات زیربنایی اظهارات آینده نگر منطقی هستند، چنین اطلاعاتی لزوماً در معرض عدم قطعیت هستند و ممکن است خطرات خاصی را دربر داشته باشند که پیش بینی بسیاری از آنها دشوار است و خارج از کنترل مدیریت هستند. این ریسک‌ها و عدم قطعیت‌ها شامل زمان‌بندی مورد انتظار و احتمال تکمیل معامله پیشنهادی، از جمله زمان‌بندی، دریافت و شرایط و ضوابط هر گونه تاییدیه‌های دولتی و نظارتی مورد نیاز معامله پیشنهادی است، اما محدود به آن نیست. وقوع هر رویداد، تغییر یا شرایط دیگری که می تواند منجر به فسخ قرارداد ادغام شود. نتیجه هر گونه دعوای حقوقی که ممکن است علیه طرفین و سایرین پس از اعلام موافقتنامه ادغام ایجاد شود. ناتوانی در انجام معامله به دلیل عدم کسب تأییدیه های لازم سهامداران یا عدم احراز سایر شرایط برای تکمیل معامله؛ خطراتی که تراکنش پیشنهادی باعث اختلال در برنامه‌ها و عملیات جاری Unity و ironSource شود. توانایی تشخیص مزایای پیش بینی شده از معامله، از جمله هم افزایی پیش بینی شده؛ میزان هزینه ها، کارمزدها، هزینه ها و هزینه های مربوط به معامله؛ بازپرداخت سهام مورد انتظار یونیتی طبق برنامه ریزی یا اصلاً انجام می شود. و سایر ریسک ها و عوامل مهم موجود و شناسایی شده در پرونده های Unity و ironSource نزد کمیته بورس و اوراق بهادار (“SEC”)، مانند گزارش سالانه Unity در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2021 و گزارش های سه ماهه بعدی. در فرم 10-Q و گزارش‌های جاری در فرم 8-K، و گزارش سالانه ironSource در مورد فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2021 و گزارش‌های جاری بعدی در فرم 6-K، که هر یک از آنها می‌تواند باعث نتایج واقعی شود. تفاوت مادی با اظهارات آینده نگر در این ارتباط دارد.

هیچ اطمینانی وجود ندارد که معامله پیشنهادی در واقع انجام خواهد شد. ما به سرمایه گذاران هشدار می دهیم که بی جهت به اظهارات آینده نگر اعتماد نکنند. اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کند. نه Unity و نه ironSource هیچ وظیفه ای برای به روز رسانی هر یک از این اظهارات آینده نگر پس از تاریخ این ارتباط ندارند، و نه مطابقت دادن اظهارات قبلی با نتایج واقعی یا انتظارات تجدید نظر شده، و نه Unity و نه ironSource قصد انجام این کار را ندارند.

اطلاعات مهم برای سرمایه گذاران و سهامداران

در ارتباط با تراکنش پیشنهادی، یونیتی انتظار دارد که یک بیانیه ثبت نام در فرم S-4 را به SEC ارسال کند که شامل یک بیانیه پروکسی مشترک Unity و ironSource است که همچنین یک دفترچه یونیتی را تشکیل می دهد، که بیانیه / دفترچه پروکسی مشترک پست خواهد شد. یا در صورت امکان، در صورت در دسترس قرار گرفتن، به دارندگان امنیت مربوطه Unity و ironSource منتشر شود. Unity و ironSource همچنین قصد دارند سایر اسناد مربوطه را در مورد تراکنش پیشنهادی به SEC ارسال کنند. از سرمایه‌گذاران خواسته می‌شود در صورت و زمانی که در دسترس هستند، بیانیه نمایندگی مشترک/گزارش‌نامه و سایر اسناد مربوطه را که در SEC بایگانی شده است، بخوانند، زیرا حاوی اطلاعات مهمی هستند..

سرمایه‌گذاران و دارندگان اوراق بهادار می‌توانند نسخه‌های رایگان بیانیه ثبت نام و بیانیه/ دفترچه نمایندگی مشترک (در صورت و زمانی که در دسترس باشد) و سایر اسناد مربوطه که توسط Unity و ironSource با SEC در وب‌سایت SEC به نشانی ثبت شده است، دریافت کنند. www.sec.gov. کپی مدارک ثبت شده توسط شرکت ها به صورت رایگان در وب سایت مربوطه آنها به آدرس www.unity.com و www.is.com در دسترس خواهد بود.

شرکت کنندگان در فراخوان

یونیتی، آیرون سورس و مدیران و افسران اجرایی مربوطه آنها ممکن است در درخواست نمایندگان در ارتباط با معامله پیشنهادی شرکت کنند. اطلاعات مربوط به مدیران و افسران اجرایی یونیتی در بیانیه نیابتی آن برای مجمع سالانه سهامداران آن در سال 2022 آمده است که در 20 آوریل 2022 در SEC ثبت شده است. اطلاعات مربوط به مدیران و مدیران اجرایی ironSource در آن آمده است. گزارش سالانه فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2021، که در 30 مارس 2022 در SEC ثبت شد. این اسناد را می توان به صورت رایگان از منابع ذکر شده در بالا دریافت کرد. اطلاعات اضافی در مورد شرکت کنندگان در درخواست های نیابتی و شرح منافع مستقیم و غیرمستقیم آنها، توسط دارایی های اوراق بهادار یا موارد دیگر، در بیانیه وکالت/ دفترچه مشترک و سایر مطالب مربوطه موجود خواهد بود که در صورت دسترسی به SEC بایگانی می شود.

بدون پیشنهاد یا درخواست

هدف از این ارتباط نیست و نباید به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهاد برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه اوراق بهادار یا درخواست هر گونه رأی موافق باشد، و همچنین نباید هیچ گونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهاد، درخواست یا فروش قبل از ثبت یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر حوزه قضایی غیرقانونی باشد. هیچ پیشنهادی از اوراق بهادار نباید انجام شود مگر از طریق یک دفترچه که الزامات بخش 10 قانون اوراق بهادار 1933 را اصلاح کرده است.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.