لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5372

نزدیک به یک سوم مشترکین جدید نشریات خبری در 24 ساعت اول لغو می شوند

ساعت بلافاصله شروع می شود. داده های جدید از شرکت فناوری paywall پیانو نشان می دهد که حدود 33 درصد از مشترکین جدید اشتراک دیجیتال خود را در یک روز لغو می کنند.

پیانو، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان دیوار پرداختی در جهان، فناوری و همچنین مشاوره استراتژیک خود را به شرکت های رسانه ای می فروشد. اکثر مشتریان آنها سازمان های خبری هستند – از جمله غول هایی مانند گانیت، داو جونز، مردیث و اکسل اسپرینگر – اما آنها همچنین با انواع دیگر شرکت ها آزمایش با دیوارهای پرداخت برای افزایش درآمد مشترک.

گزارش آنها روز سه شنبه منتشر شد اشاره می‌کند که مشترکانی که تقریباً بلافاصله لغو می‌کنند، ممکن است برای دسترسی به یک مقاله ثبت‌نام کرده باشند یا پس از نگاهی گذرا به اطراف، تجربه کامل پولی را کم‌ببینند.

این گزارش هشدار می‌دهد که «ثبت نام شخصی و تصور اینکه او محتوای شما را مصرف می‌کند، کافی نیست». برای شروع زودهنگام شکل گیری عادات، به یک برنامه سنجیده با استفاده از تاکتیک های اثبات شده نیاز دارید. خبرنامه‌های ایمیل، نامه خوش آمدگویی از سردبیر، دانلود اپلیکیشن موبایل، پادکست‌ها، یادآوری مزایای اشتراک و/یا مجموعه‌ای از ایمیل‌های یادآوری در هفته و ماه اول، همگی برای مخاطبان موفق بوده‌اند.

این واقعیت که این لغوهای روز اول در میان اشتراک‌های سالانه رایج‌تر از اشتراک‌های ماهانه است، دلیل دیگری برای ریزش زودهنگام دارد: مشترکان جدید ممکن است از دکمه لغو به عنوان راهی برای خاموش کردن تمدید خودکار استفاده کنند. آنها نمی خواهند فراموش کنند که برای اشتراک ثبت نام کرده اند و – 365 روز بعد – به طور تصادفی برای اشتراک تمام قیمت هزینه دریافت می کنند.

گروه دیگری به عنوان خطر بالا برای لغو پرچم گذاری شده است؟ مشترکین غیر فعال این به اصطلاح “خواب زده” مشترکینی هستند که در 30 روز گذشته از سایت بازدید نکرده اند.

پیانو دریافت که برای وب‌سایت‌های دارای اشتراک متوسط، 40 درصد از مشترکین خواب هستند. درصد مشترکان غیرفعال در روزهای اولیه همه‌گیری کاهش یافت، زمانی که استفاده از اخبار افزایش یافت، اما این سهم از ماه‌های ابتدایی سال 2020 به‌طور پیوسته افزایش یافته است.

منطقی به نظر می رسد که خوابگاه ها به هم بخورند: آنها ارزش زیادی از اشتراک خود دریافت نمی کنند. با این حال آنها بلافاصله به هم نمی ریزند. در هر ماه معین، 90٪ از افرادی که می خوابند به سادگی به غیر فعال بودن ادامه می دهند. تنها زمانی که دوباره بیدار می‌شوند و برمی‌گردند، نرخ لغو آنها افزایش می‌یابد، که معمولاً حدود 30 درصد از ریزش فعال را تشکیل می‌دهد.

این کار درگیر شدن مجدد افراد خوابیده را دشوار می کند. چگونه می‌توانید آن‌ها را مجدداً به دسته بازگردانید و بدون اینکه از آن‌ها بخواهید لغو کنند، «بیدارشان کنید»؟

پیانو توصیه می‌کند افرادی که می‌خوابند برای چیزی کمتر از یک رویداد خبری مهم یا «محتوای خاص جذاب» از خواب بیدار نشوند. بهتر از آن، گزارش توصیه می‌کند که «مشترکان را قبل از غیرفعال شدن درگیر کنید و عادت‌هایی ایجاد کنید تا در وهله اول به خواب نروند». (گزارش 2021 آنها دریافتند که 60 درصد از افراد خواب در طول دو ماه اول خود به عنوان مشترک، سر خود را خاموش کنند.)

مانند سال‌های گذشته، پیانو دریافت که ارجاع‌های رسانه‌های اجتماعی نرخ تبدیل پایینی ایجاد می‌کنند، به ویژه در مقایسه با کاربرانی که مستقیماً از صفحه اصلی وارد می‌شوند. با این حال، توجه زیاد به یک کانال یا منبع ارجاع باعث بهبود اعداد تبدیل پولی نمی شود.

در این گزارش آمده است: «تعداد کانال‌هایی که بازدیدکنندگان توسط آنها ارجاع می‌شوند – در جستجو، اجتماعی و مستقیم – پیش‌بینی قوی‌تری برای احتمال اشتراک نسبت به عملکرد هر کانال واحدی است. الگوی پس از تبدیل واقعی نیز وجود دارد. هرچه خوانندگان از کانال های بیشتری برای تعامل با محتوای شما استفاده کنند، به عنوان مشترک وفادارتر هستند.

پیانو که گزینه های دیوار پرداخت پویا را ارائه می دهد که می تواند بهترین زمان یا محتوا را برای تبدیل کاربران به مشترک آزمایش کند، دریافت که ثبت ایمیل می تواند گام مهمی در این راه باشد. به گفته پیانو، نرخ تبدیل برای بازدیدکنندگان ناشناس فقط 0.22٪ است، اما برای کاربران ثبت نام شده به 9.88٪ افزایش می یابد.

ادامه گزارش را می توانید بخوانید اینجا.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.