لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5450

برای انعطاف‌پذیری در تابستان امسال آماده شوید: ChromeOS Flex اکنون آماده است تا به طور گسترده برای رایانه‌های شخصی و مک‌ها گسترش یابد

به هر حال، اگر تحت تأثیر باج افزار هستید، لازم نیست به تنهایی با آن روبرو شوید. Cameyo، شریک پیشنهادی Chrome Enterprise، یک برنامه بازیابی سریع را معرفی کرده است که با استفاده از ChromeOS Flex و Cameyo برای دسترسی به برنامه‌های Windows حیاتی تجاری، تداوم کسب و کار را به سازمان‌ها می‌دهد.

یک دستگاه ChromeOS Flex برای هر مناسبتی

برای اطمینان از اینکه ChromeOS Flex از همان ابتدا آماده کار است، طیف گسترده‌ای از مدل‌ها را آزمایش و تأیید می‌کنیم تا مطمئن شویم تجربه‌ای ثابت و با کیفیت بالا ارائه می‌کنند. بنابراین، چه در حال تدریس در کلاسی از دانش‌آموزان مشتاق به یادگیری باشید، چه از کیوسک‌های سلف‌سرویس بستنی سفارش دهید یا از ساحل به یک محیط مجازی‌شده دسترسی داشته باشید، ChromeOS Flex سرعت شما را کاهش نمی‌دهد، سردرد ایجاد نمی‌کند یا شما را غافلگیر نمی‌کند. با صفحه آبی مرگ و از برنامه دسترسی اولیه ما تا کنون، ما هیجان زده هستیم که گواهینامه خود را به اشتراک بگذاریم 295 دستگاه. ما هر روز روی گواهی‌های بیشتری کار می‌کنیم، و حتی اگر دستگاه شما هنوز تأیید نشده است، همچنان می‌توانید ChromeOS Flex را امتحان کنید!

در شرایطی که دستگاه‌های شما دارای ChromeOS Flex هستند و آماده کار هستند، ممکن است راه حلی برای مدیریت آسان آنها نیز بخواهید. شما می توانید دستگاه های خود را با ارتقای Chrome Enterprise و آنها را در کنار هر کروم بوک موجود در کنسول Google Admin مدیریت کنید. حتی یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه وجود دارد که می توانید امروز از آن استفاده کنید.

بدون تعهد شروع کنید

امتحان ChromeOS Flex نمی تواند ساده تر باشد. تنها چیزی که نیاز دارید یک درایو USB برای نصب ChromeOS Flex بر روی دستگاهتان است، یا به سادگی بوت شده و از USB اجرا کنید تا قبل از تصمیم به نصب آن در دستگاهتان، آن را امتحان کنید! وقتی آماده شدید، می‌توانید ChromeOS Flex را نصب کنید و آن را از طریق USB یا شبکه شرکتی خود در سراسر سازمان خود مستقر کنید.

برای تجربه محاسبات مدرن، طول عمر دستگاه های خود را افزایش دهید و به سادگی نور خورشید را به زندگی خود اضافه کنید. ChromeOS Flex را نصب کنید امروز.

1. ساتون-پارکر، جی (2022)، “کمی سازی کاهش گازهای گلخانه ای ارائه شده توسط استراتژی های جابجایی سیستم عامل کامپیوتری جایگزین”. 1877-0509. علوم کامپیوتر Procedia. آمستردام، هلند: Science Direct، Elsevier BV

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.