لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5444

جان ریچیتیلو از یونیتی می‌گوید توسعه‌دهندگانی که از کسب درآمد در فرآیند خلاقانه استفاده نمی‌کنند، «احمق‌های لعنتی» هستند.

جان ریچیتیلو، مدیر عامل یونیتی، گفته است که اگر در طول فرآیند خلاقیت خود به کسب درآمد فکر نمی کنید، یک “احمق لعنتی” هستید.

نظرات در مصاحبه با دوستان ما در pocketgamer.biz درست پس از اینکه تایید شد که Unity و IronSource قرار است ادغام شوند.

وقتی از Riccitiello در مورد برخی از گرمایی که Unity و IronSource در مورد ایده گنجاندن ایده‌های کسب درآمد در مراحل اولیه دریافت کرده است، پرسیده شد، Riccitiello پاسخ داد:

فراری و برخی دیگر از خودروسازان سطح بالا هنوز از چاقوهای سفالی و حکاکی استفاده می کنند. این بخش بسیار کوچکی از صنعت بازی است که به این روش کار می کند، و برخی از این افراد افراد مورد علاقه من در جهان برای مبارزه با آنها هستند – آنها زیباترین، خالص ترین و باهوش ترین افراد هستند. آنها همچنین برخی از بزرگترین احمق های لعنتی هستند.”

ادغام Unity با IronSource دیروز اعلام شد و ارزش شرکت دوم را 4.4 میلیارد دلار اعلام کرد.

او ادامه داد: “من بیش از هر کس دیگری در صنعت بازی بودم – رسیدن به موهای خاکستری و همه اینها.” قبلاً این اتفاق می افتاد که توسعه دهندگان بازی خود را بدون هیچ گونه تعاملی از قبل به طرف تبلیغات و نیروی فروش می انداختند. این مدل در فلسفه بسیاری از هنرها و رسانه ها گنجانده شده است، و من عمیقاً به آن احترام می گذارم. من فداکاری و مراقبت آنها را می دانم.»

اما این صنعت افراد را بین کسانی که هنوز به آن فلسفه پایبند هستند و کسانی که به طور انبوه چگونگی کشف اینکه چه چیزی یک محصول موفق را می سازد، تقسیم می کند. و من هنرمند موفقی را در هیچ کجا نمی شناسم که به نظر بازیکن خود اهمیتی ندهد. اینجاست که این چرخه بازخورد باز می گردد و آنها می توانند انتخاب کنند که آن را نادیده بگیرند. اما انتخاب این که اصلاً آن را ندانم، کار خوبی نیست.»

“من دیده ام که بازی های بزرگ شکست خورده اند، زیرا آنها حلقه اجبار خود را به دو دقیقه تنظیم کردند، در حالی که باید یک ساعت می شد. گاهی اوقات، شما حتی متوجه تفاوت محصول بین یک موفقیت عظیم و شکست بزرگ نمی شوید، اما برای این تنظیم و آنچه که با نرخ فرسایش انجام می دهد. هیچ توسعه‌دهنده‌ای در این سیاره وجود ندارد که این دانش را نخواهد.»

ادغام Unity و IronSource دیروز اعلام شد، معامله ای که ارزش شرکت دوم را 4.4 میلیارد دلار می کند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.