لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5459

مهندس موسس یادگیری ماشین در TrueBiz

ما کی هستیم:

TrueBiz در حال اختراع مجدد است که چگونه خدمات مالی مشاغل را در حین افتتاح حساب تأیید می کند. فناوری ما بررسی اسناد شرکتی را که در هنگام ثبت نام گرفته شده است، خودکار می‌کند و این را با جستجو در بهترین منابع داده در کلاس ترکیب می‌کند.

چشم انداز نهایی ما ایجاد یک علامت واحد برای هویت تجاری است. هنگامی که یک کسب و کار یک بار با استفاده از سرویس ما تأیید می شود، آنها از اعتبار خود در سراسر شبکه ما بدون ارسال مجدد اطلاعات خود استفاده می کنند. خودکارسازی فرآیند ورود به بانک ها اولین گام در سفر ما است.

ما در اوایل سال 2022 راه اندازی شدیم، اولین مشتریان خود را وارد کردیم و توسط Y Combinator (گروه تابستان 22) همراه با طیفی از بنیانگذاران برتر فین تک پشتیبانی می شویم.

پیشینه نقش:

ما به دنبال یک مهندس موسس خلاق و کارآفرین هستیم تا به تیم ما بپیوندد.

شما توسعه فناوری پردازش اسناد اختصاصی TrueBiz را هدایت خواهید کرد. شما نقش مهمی در شکل دادن به نقشه راه فنی و محصول خواهید داشت. این نقش مستقیماً به مدیر عامل TrueBiz گزارش می‌شود و انتظار می‌رود به یک موقعیت مدیریتی تبدیل شود.

کاری که انجام خواهید داد:

 • ساخت، بهینه سازی و مقیاس بندی روش های مختلف برای پردازش انواع مختلف اسناد شرکت (مانند اساسنامه، صورتحساب ها، اثبات ساختار سهامداران)
 • ایجاد سریع اثبات مفاهیم، ​​آزمایش فرضیه های جدید و تکرار برای به حداکثر رساندن یادگیری
 • با مشتریان و ذینفعان داخلی خود کار کنید تا به موفقیت آنها کمک کرده و محصول و نقشه های راه مهندسی خود را اولویت بندی کنید.

شما در این نقش موفق خواهید بود اگر:

 • تجربه با راه حل های پردازش اسناد. ماهیت اسنادی که پردازش می کنیم متفاوت است. ما از طیف وسیعی از فناوری‌های OCR و NLP موجود و جدید برای ارائه ارزش به مشتریان خود استفاده می‌کنیم.
 • راحتی کار با استقلال و ابهام بالا. شما یک شخصیت کارآفرین هستید که می‌خواهید از ابتدای سفر آنجا باشید و به شکل‌گیری پلتفرم کمک کنید. شما یک خود شروع کننده با انگیزه هستید که میل به مالکیت دارد.
 • تعصب برای اقدام. شما احساس می کنید که انجام بهتر از کامل است، با این حال هنوز می خواهید تا جایی که می توانید به کامل بودن نزدیک شوید.
 • جهت گیری نتایج. دوست دارید عمیقاً هدف کاربر نهایی را درک کنید و بر ارائه راه حل های واضح، ساده و مقیاس پذیر تمرکز کنید.
 • رویکرد چند رشته ای. شما می توانید روی مشکلات متنوع و پیچیده کار کنید و آنها را به اهداف قابل دستیابی تقسیم کنید.
 • برخی به فین تک یا رگ تک علاقه دارند. ما در حال کار با برخی از مبتکرترین فین تک های جهان هستیم. مقداری همدلی و درک چالش‌های گسترده‌تر آنها به ما کمک می‌کند تا راه‌حل‌های مفیدی را ایجاد کنیم.

چه چیزی برای شما مفید است:

 • بزرگترین فرصت ارتقای شغلی در آنجا! به یک استارت آپ بسیار اولیه با پشتیبانی Y Combinator بپیوندید که در یک صنعت بزرگ اما قدیمی نوآوری می کند. همانطور که ما شرکت را افزایش می دهیم، در معرض چیزهایی فراتر از مجموعه مهارت های فوری خود قرار خواهید گرفت.
 • مالکیت انتها به انتها و امکان تعریف دسته بندی محصول شما قادر خواهید بود تا هسته یک سیستم را برای دسته بزرگ جدیدی از regtech تعریف و بسازید و محصولی بسازید که توسط هزاران شرکت مورد استفاده قرار گیرد. این یک صنعت قدیمی است که تحت سلطه بازیگرانی مانند Dun & Bradstreet، Lexis Nexus و Thompson Reuters (با ارزش ترکیبی بیش از 200 میلیارد دلار) است، اما فین تک ها برای استفاده از راه حل های خود تلاش می کنند.
 • مسیر رشد را روشن کنید شما در روز اول وارد می‌شوید. تا جایی که می‌توانید به شما فرصت داده می‌شود، خواه ساخت و مدیریت یک تیم، مالکیت بخشی از کل محصول در حین مقیاس‌بندی، یا گرفتن تصمیم‌های کلیدی معماری. شما نوار را برای مهندسانی که بعد از شما به آن‌ها می‌پیوندند تعیین می‌کنید و به تعریف فرهنگ شرکت کمک می‌کنند.
 • وارونه جدی بدون منفی برای ایجاد مالکیت مالی و عاطفی، سهام قابل توجهی را دریافت خواهید کرد. ما همچنین غرامت نقدی رقابتی می پردازیم.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.