لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5734

به روز رسانی به اشتراک گذاری پولی

در 15 سال گذشته، ما سخت کار کرده‌ایم تا یک سرویس استریم بسازیم که استفاده از آن آسان باشد، از جمله برای افرادی که سفر می‌کنند یا با هم زندگی می‌کنند. خیلی خوب است که اعضای ما فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی نتفلیکس را آنقدر دوست دارند که می‌خواهند آنها را به طور گسترده‌تر به اشتراک بگذارند. اما اشتراک گذاری گسترده حساب امروزی بین خانوارها توانایی بلندمدت ما را برای سرمایه گذاری و بهبود خدماتمان تضعیف می کند.

بنابراین ما به دقت روش‌های مختلفی را بررسی کرده‌ایم تا افرادی که می‌خواهند حساب خود را به اشتراک بگذارند، کمی بیشتر بپردازند. در مارس 2022، ویژگی «افزودن عضو اضافی» را در شیلی، کاستاریکا و پرو راه‌اندازی کردیم. از ماه آینده، ویژگی جایگزین «افزودن خانه» را در آرژانتین، جمهوری دومینیکن، السالوادور، گواتمالا و هندوراس راه اندازی خواهیم کرد.

در اینجا نحوه عملکرد این ویژگی “افزودن خانه” آمده است.

  • یک خانه در هر حساب: هر حساب Netflix – هر برنامه ای که دارید – شامل یک خانه است که می توانید از Netflix در هر یک از دستگاه های خود لذت ببرید.

  • خرید خانه های اضافی: برای استفاده از حساب نتفلیکس خود در خانه‌های دیگر، از شما می‌خواهیم مبلغ اضافی بپردازید [219 Pesos per month per home in Argentina / $2.99 per month per home in the Dominican Republic / $2.99 per month per home in Honduras / $2.99 per month per home in El Salvador / $2.99 per month per home in Guatemala]. اعضای طرح پایه می‌توانند یک خانه اضافی، استاندارد تا دو خانه و Premium تا سه خانه اضافه کنند.

  • سفر شامل: می‌توانید بیرون از خانه با رایانه لوحی، لپ‌تاپ یا موبایل تماشا کنید.

  • ویژگی جدید مدیریت خانه ها: به زودی می‌توانید مکان استفاده از حساب خود را کنترل کنید – و خانه‌ها را در هر زمان که بخواهید – از صفحه تنظیمات حساب خود حذف کنید.

ما برای اعضای خود ارزش قائلیم و تشخیص می دهیم که آنها انتخاب های سرگرمی زیادی دارند. بنابراین ما سخت کار می‌کنیم تا برنامه‌ها و فیلم‌های تلویزیونی عالی بسازیم، و تا حد امکان در مورد نحوه هزینه استفاده در خانه‌های مختلف فکر کنیم. ما اعضای آرژانتین، جمهوری دومینیکن، هندوراس، السالوادور و گواتمالا را از طریق ایمیل و نتفلیکس مطلع خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر به ما مراجعه کنید مرکز کمک.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.