لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5767

محصولات هکرهای مستقل چقدر درآمد دارند؟

هکرهای مستقل یک انجمن فوق العاده برای بنیانگذاران، اقیانوسی وسیع از دانش مشترک و مکانی برای نمایش سفر محصول شما است. بسیاری از مردم محصولات خود را همراه با درآمد به اشتراک می گذارند که اغلب توسط Stripe تأیید می شود. ما داده‌های موجود را تجزیه و تحلیل کردیم تا بررسی کنیم که این محصولات چقدر درآمد دارند و بیشترین درآمد در چه دسته‌هایی هستند!

در زمان تجزیه و تحلیل ما، در مجموع 937 محصول با درآمد تأیید شده Stripe وجود داشت. اطلاعاتی که برای انجام این تجزیه و تحلیل جمع آوری کردیم، دسته بندی درآمد و محصول است.

اکثر محصولات اصلاً درآمدی ندارندرا

یک تفکر رایج این است که کسب درآمد به عنوان یک توسعه دهنده مستقل کار سختی است و اکثر محصولات در نهایت هیچ درآمدی ندارند. به نظر می رسد محصولات Indie Hackers این را تایید می کنند بیش از 54 درصد محصولات به هیچ وجه درآمدی ندارند.

می توانید با نوار لغزنده بازی کنید تا ببینید با افزایش MMR با چه سرعتی تعداد محصولات کاهش می یابد.

هیستوگرام درآمدرا

بیایید اکنون نگاهی دقیق تر به آن دسته از محصولاتی بیندازیم که واقعاً درآمدزا هستند. در اینجا میزان درآمد ماهانه محصولات را مشاهده می کنید.

بهترین دسته بندی هارا

یک محصول در Indie Hackers می تواند به یک یا چند دسته تعلق داشته باشد. نمودار کادر زیر درآمد ماهانه هر دسته را نشان می دهد. دسته ها بر اساس میانگین MMR مرتب شده اند. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از این دسته‌ها فقط شامل یک محصول هستند. همچنین، ما موارد پرت را حذف کرده ایم. سعی کنید کادر را علامت بزنید تا ببینید چگونه روی طرح تأثیر می گذارد!

نتیجهرا

به نظر می‌رسد که موفقیت در دنیای توسعه‌دهندگان مستقل، کسب‌وکاری دور از ذهن است. در هر نموداری که در بالا می بینید، پرت ها کاملاً بر داده ها غلبه می کنند. فقط حدود 5٪ از محصولاتی که ما تجزیه و تحلیل کردیم درآمد ماهانه بیش از ~ 8333 دلار (حدود ~ 100 هزار دلار در سال) ایجاد می کنند. کسب درآمد به عنوان مهندس نرم افزار در یک شغل تمام وقت چندان سخت نیست. با این وجود، راه‌اندازی شرکت خود در اطراف محصول، هیجانی را ایجاد می‌کند و هنوز هم افراد زیادی از جمله ما به سمت آن کشیده می‌شوند!

اگر این پست وبلاگ را دوست داشتید، ما را در توییتر دنبال کنید برای بیشتر! همچنین، برای امتحان محصول ما دعوت شوید!لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.