لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5749

مهندس Full Stack در Verdn

از آنجا که Verdn در حال حاضر یک تیم کوچک 3 نفره است، ما در تلاش هستیم تا روند استخدام خود را برای هر دو طرف کارآمد نگه داریم!

تماس تصویری غیر فنی

اولین نقطه تماس ما یک تماس ویدیویی 20 دقیقه ای خواهد بود، عمدتاً برای آشنایی با یکدیگر و بررسی اینکه آیا فکر می کنیم پتانسیل مناسبی برای همکاری با ما وجود دارد یا خیر.

تماس تصویری فنی

ما 45 دقیقه را صرف پیاده روی در چند مورد خواهیم کرد ظهور کدمشکلات سبک که شامل تجزیه و تحلیل داده های ورودی و خروجی رشته با استفاده از توابع TypeScript / JavaScript است. از شما انتظار می رود که کدی را در اینجا بنویسید – اما ما عمدتاً بر نحوه فکر کردن و برخورد شما با مشکلات تمرکز خواهیم کرد.

مصاحبه با بنیانگذاران (در محل یا از راه دور)

در این مرحله، می‌خواهیم مطمئن شویم که فرصتی برای ملاقات با کریس (مدیر عامل) دارید، زیرا تا به حال بیشتر با من (روری، CTO) صحبت کرده‌اید. ما تقریباً یک ساعت را صرف صحبت درباره شما، تجربه، نقش و جاه طلبی ها و ایده های شما برای کار در Verdn خواهیم کرد. این گپ واقعاً فنی نخواهد بود، اما درعوض یک بررسی عمیق تر در مورد برخی از مواردی است که در تماس ویدیویی اولیه خود به آن پرداختیم.

مصاحبه فنی (در محل یا از راه دور)

مصاحبه های فنی ما به دو بخش تقسیم می شود.

مصاحبه کد

ما تقریباً 2 ساعت را صرف بررسی برخی از کدهای فرانت اند (React) و بک اند (Node.js) خواهیم کرد که بر اساس محصول و مشکلات خود Verdn است. از شما انتظار می رود در مورد کدی که به شما ارائه می کنیم استدلال کنید، و همچنین بخش هایی وجود دارد که شامل اشکال زدایی کدهای اشتباه می شود. ما بر خواندن و صحبت در مورد کد تمرکز خواهیم کرد، اما برخی از نکات وجود دارد که انتظار می رود کد TypeScript (یا جاوا اسکریپت) را نیز بنویسید.

مصاحبه محصول

در این مصاحبه، 90 دقیقه را صرف بحث در مورد یک ویژگی محصول واقعی می کنیم که در Verdn ارسال کرده ایم. پس از ارائه یک نمای کلی از پشته و ویژگی‌های مورد نیاز خود، ویژگی را با هم برنامه‌ریزی می‌کنیم و در مورد نحوه اجرای آن صحبت می‌کنیم. از شما انتظار نمی رود اینجا کد بنویسید، اما در عوض در مورد انتخاب های فناوری (در سراسر پشته)، ملاحظات و ایده های طراحی UI/UX، و تخمین ها و مبادلات صحبت کنید.

تصمیم

ما در اسرع وقت، معمولاً ظرف چند روز پس از مصاحبه، تصمیم خود را به شما اطلاع خواهیم داد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.