لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5728

موج گرما جان بیش از 1100 نفر را در اسپانیا و پرتغال گرفت

طی هفته گذشته بیش از 1100 نفر در اسپانیا و پرتغال بر اثر گرما جان خود را از دست داده اند زیرا موج گرما بی سابقه در اروپا در حال حرکت است.

اخبار رانندگی: موج گرمای جاری می‌تواند در مجموع چند هفته طول بکشد و با آتش‌سوزی‌های جنگلی در فرانسه، اسپانیا و پرتغال همراه شده و هزاران نفر را مجبور به ترک خانه‌های خود کرده است.

  • امواج گرمای شدید در اروپا نگران کننده است زیرا اغلب می تواند به دلیل مرگ بسیار خطرناک باشد تهویه مطبوع کمتر در همه جا موجود است نسبت به ایالات متحده
  • به دلیل مشکل در شمارش تلفات بیش از حد در یک رویداد گرما، احتمالاً تعداد کامل تلفات برای هفته ها یا بیشتر در دسترس نخواهد بود.

تصویر بزرگ: طبق گزارش اسپانیا موسسه کارلوس سوم از 10 ژوئیه تا 16 جولای 510 مورد مرگ ناشی از گرما در کشور رخ داده است.

  • وزارت بهداشت پرتغال اواخر روز شنبه اعلام کرد که طی هفته گذشته 659 مورد مرگ ناشی از گرما رخ داده است که عمدتاً در میان افراد مسن بوده است. رویترز.
  • موج گرما اکنون به شمال فرانسه و بریتانیا کشیده شده است، جایی که دمای هوا در حال شکستن رکوردهای ملی درجه حرارت بالا است و شرایط تهدید کننده زندگی را برای هزاران نفر ایجاد می کند.

آنچه آنها می گویند: استیو بوون، رئیس بینش فاجعه‌آمیز برای Aon، “این موج گرما برای نزدیک به یک هفته به خوبی پیش‌بینی شده است، بنابراین امیدواریم که زمان کافی به محدود کردن تعداد تلفات کمک کند – هرچند، متأسفانه، تلفات به سرعت در حال افزایش است.” ، به Axios گفت.

  • بوون افزود که “بخش قابل توجهی” از خانه های اروپایی برای مقابله با چنین گرمایی مجهز نیستند و این “واقعاً نگرانی و خطر را برای آسیب پذیرترین اقشار جمعیت، مانند سالمندان یا بی خانمان ها افزایش می دهد.”

شایان ذکر: مطالعات نشان می دهد که با گرم شدن آب و هوا، فرکانس امواج گرما به طور چشمگیری افزایش می یابد – همانطور که شدت و طول عمر چنین رویدادهایی به گفته اندرو فریدمن Axios افزایش می یابد.

عمیق تر برو: موج گرمای اروپا مرگبار می شود زیرا فرانسه و بریتانیا برای گرم ترین روزهای تاریخ آماده می شوند

یادداشت سردبیر: این داستان با برآورد تجدید نظر شده در مورد تعداد مرگ و میرهای ناشی از گرما در اسپانیا توسط موسسه کارلوس سوم این کشور به روز شد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.