لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5773

نمایش HN: ابزار جدید یادداشت برداری رایگان من

بنابراین پست‌های زیادی در اینجا درباره پایگاه‌های اطلاعاتی دانش شخصی و برنامه‌های یادداشت برداری … و روش‌ها وجود دارد. من راهی برای پیگیری اطلاعات می‌خواستم و به همان اندازه مهم می‌توانستم به راحتی آن داده‌ها را از هر کجا ببینم و ویرایش کنم.

می‌خواستم قوی، رایگان، مبتنی بر وب باشد و بتواند نمونه‌های کد را به‌عنوان فایل‌های واقعی (مانند style.css یا script.js) میزبانی کند و تصاویر را میزبانی کند.

معلوم شد که همه اینها با Github و Gitlab در دسترس است.

مرحله 1: ایجاد یک مخزن خصوصی مرحله 2: ضربه بزنید. کلید یا از الگوی URL ویرایشگر استفاده کنید: https://github.dev/{{username}}/{{repo-name}} مرحله 3: شروع به استفاده از … می‌توانید با Markdown زیر شاخه‌هایی را برای یادداشت‌ها اضافه کنید… می توانید تمام انواع فایل های بالا را اضافه کنید.

برای Gitlab فقط روی “Web IDE” از صفحه اصلی پروژه خود کلیک کنید.

(من این URL: https://github.dev/{{username}}/{{repo-name}} را صفحه اصلی خود قرار دادم و دسترسی به آن را بسیار آسان کردم.)

این کاملاً چیز جدیدی نیست. اما به نظر می رسد تصوری که من یک هفته پیش در مورد استفاده از مخزن به این روش داشتم واقعاً باقی مانده است (بله، یک هفته مدت زمان کوتاهی است اما اغلب یک برنامه یادداشت یا رویکرد برای من یک یا 2 روز باقی می ماند).

من واقعاً کنجکاو هستم که آیا دیگران چنین کاری را انجام می دهند و از چه روش های دیگری می توانند در حین انجام این کار استفاده کنند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.