لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5725

شیطان شانون و چگونه می توان از هوای رقیق بازده ایجاد کرد – مشاوران کمی ریچموند

به طور خلاصه، با از دست دادن استراتژیک کمتر در اثر کشش نوسانات، در گذر زمان بازدهی بیشتری کسب خواهید کرد. این یکی از مزایای متعدد تنوع است و چرا اغلب از آن به عنوان “تنها ناهار رایگان در سرمایه گذاری” یاد می شود.

چرا ما اهمیت می دهیم؟

ما در RQA بر سرمایه‌گذاری تا حد امکان هوشمندانه (خودخواهانه و برای مشتریانمان) تمرکز کرده‌ایم، و مفاهیم Shannon’s Demon و کشش نوسانات پیامدهای فوق‌العاده‌ای در دنیای سرمایه‌گذاری‌ها و مدیریت پرتفوی دارد – به‌ویژه امروزه که بازده اوراق قرضه در پایین‌ترین حد تاریخی باقی مانده است. و بازده بلندمدت مورد انتظار در بسیاری از طبقات دارایی دیگر با توجه به سطوح بالای ارزش گذاری فعلی، تقریباً کاهش یافته است.

همانطور که در بالا نشان دادیم، تولید بازده افزایشی فقط با کاهش کشش نوسانات در پورتفولیو امکان پذیر است، و این کار را می توان به سادگی با متعادل کردن مجدد دارایی های نامرتبط انجام داد – حتی آنهایی که انتظار می رود بازدهی کم یا بدون بازدهی داشته باشند. خود. (به عنوان یادآوری، هر دو بازی پول نقد و بازگرداندن سکه به خودی خود انتظار بازدهی صفر داشتند، اما وقتی با هم ترکیب شدند و دوباره متعادل شدند، چیز مثبت معناداری ایجاد کردند.)

با توجه به این مفاهیم، ​​بخش هیجان‌انگیز برای ما این است که امروز لزوماً نیازی به محدود کردن بازدهی نزدیک به صفر و بازده‌های پایین مورد انتظار در کلاس‌های دارایی فردی نداریم. با ترکیب مجموعه‌ای واقعاً متنوع از دارایی‌ها و ایجاد تعادل مجدد به طور منظم بر اساس نحوه زیگ و زاگ کردن آنها در اطراف یکدیگر، می‌دانیم که می‌توان بازدهی پرتفویی را ایجاد کرد که از میانگین انتظاری تک تک دارایی‌ها فراتر رود، و در عین حال ریسک را کاهش می‌دهد. .

چند فکر نهایی

اکنون بیش از یک دهه است که نرخ بهره نزدیک به مرز صفر باقی مانده است و سرمایه‌گذاران هنوز در جستجوی همه‌جانبه برای هر نوع بازدهی معنی‌دار در پرتفوی خود هستند – و ما اغلب می‌بینیم که مردم دلایل و اصول صحیح سرمایه‌گذاری را در تلاش از پنجره بیرون می‌زنند. برای پیدا کردن آن

معضل ذاتی در اینجا این است که هر چیزی که این روزها بازدهی بالا را به هر شکل سنتی ارائه می دهد، چه از طریق سود سهام یا بهره، اغلب آنقدر خوب است که به نوعی درست باشد. به طور معمول، یا خطرات زیان مادی در اصل سرمایه در این سرمایه‌گذاری‌های «با بازدهی بالا» یا بسیار زیاد است (یعنی کیفیت اعتبار پایین یا ریسک انفجاری مرتبط با گزینه‌ها)، یا آنها با بازگرداندن شما به طور مؤثر «بازدهی» را به شما می‌پردازند. پول خود را به شما برمی گرداند – بنابراین به هیچ وجه بازدهی ندارد، حتی اگر آن را دوست داشته باشید (یعنی سنوات یا برخی از ETF های با بازدهی بالا که به تازگی مارک تجاری شده اند).

همانطور که در بالا اشاره کردیم، خبر خوب این است که برای تولید بازدهی جذاب از پرتفوی خود، لزوماً نیازی به یافتن فرصت های سرمایه گذاری گریزان با سود سهام یا نرخ بهره بالا ندارید. در واقع، می‌توانید از مفاهیم ریاضی پشت Shannon’s Demon برای تولید بازدهی از دارایی‌هایی استفاده کنید که حتی انتظار نمی‌رود بازدهی مثبت داشته باشند (اگرچه یافتن دارایی‌هایی با بازده مورد انتظار مثبت مطمئناً سودمندتر است)، همه اینها در عین کاهش ریسک پرتفوی.

در بازار امروز، متوجه می‌شویم که وقتی سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند این مفاهیم را به‌طور هوشمند در مجموعه‌ای از دارایی‌های دارای همبستگی پایین (حتی آنهایی که بازدهی ذاتی ندارند) استقرار دهند، می‌توانیم شاهد درخشش بازده‌های افزایشی یا توازن مجدد حق بیمه باشیم، در حالی که به طور معناداری ریسک پرتفوی را کاهش می‌دهد. و بهبود ثبات بازگشت در طول زمان.

برای دریافت تحقیقات و به روز رسانی RQA، با ایمیل خود ثبت نام کنید

سلب مسئولیت: این مطالب صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی تهیه شده‌اند و توصیه‌ای برای انجام یا کنار گذاشتن هرگونه سرمایه‌گذاری یا مشارکت در هر استراتژی سرمایه‌گذاری خاصی را ایجاد نمی‌کنند. این مطالب شامل اطلاعات عمومی است و برای هیچ گیرنده یا گیرنده خاصی طراحی نشده است. اطلاعات یا داده های نشان داده شده یا استفاده شده در این مطالب از منابعی به دست آمده است که معتقدند قابل اعتماد هستند، اما صحت آن تضمین نشده است. علاوه بر این، نتایج گذشته لزوماً نشان دهنده نتایج آتی نیست. تحلیل های ارائه شده بر اساس عملکرد شبیه سازی شده یا فرضی است که دارای محدودیت های ذاتی خاصی است. به طور کلی برنامه های معاملاتی شبیه سازی شده یا فرضی نیز منوط به این واقعیت است که با بهره مندی از آینده نگری طراحی شده اند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.