لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5888

به HN بگویید: امروز اولین “دلار” خود را در وب کسب کردم

این یک اشتراک کوچک بود، در واقع بسیار کوچک، 10،72 یورو بود :)، اما آنها اولین کسانی بودند که من تا به حال با یک پروژه جانبی (یا اصلاً در اینترنت) انجام دادم، بنابراین آنها کاملاً خاص هستند.

خلاصه بسیار کوتاه: من ابزارهای یکپارچه سازی زیادی را برای مایکروسافت 365 از طریق Graph API آنها توسعه می دهم و امسال مایکروسافت تمام اتصالات احراز هویت اولیه را به سیستم ورود خود غیرفعال می کند (تأیید هویت پایه همه پروتکل هایی هستند که نمی توانید MFA را مجبور کنید).

این روی بسیاری از کاربرانی که مدتی قبل حساب‌های خود را در iOS پیکربندی کرده‌اند و همچنان از Exchange ActiveSync استفاده می‌کنند، تأثیر می‌گذارد (حتی اگر آیفون را ارتقا دهید، تنظیمات را وارد می‌کند). بنابراین من یک برنامه وب ساختم که تمام دستگاه‌های مستاجر شما را که هنوز از پروتکل‌های قدیمی استفاده می‌کنند و نحوه انتقال آنها به احراز هویت مدرن فهرست می‌کند:

https://betterlicenses.com/audit_log

من همچنین در یک پست وبلاگ مستند می‌کنم که چگونه می‌توان آن را به‌صورت رایگان با استفاده از گزارش‌های موجود در ثبت نام Azure AD بازیابی کرد، اما درک آن به این آسانی نیست و هر زمان که دستگاه جدیدی با استفاده از احراز هویت اولیه پیدا شود، برنامه وب من یک اعلان روزانه برای شما ارسال می‌کند.

از Stripe برای دریافت پرداخت‌ها استفاده کرد و این برنامه یک ماه و نیم است که اجرا می‌شود. فقط برای 20 روز بر اساس اشتراک است زیرا 2 هفته اول رایگان بود و کاربران زیادی از آن استفاده می کردند و هزینه های سرور من به دلیل نیاز به تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از ورودی های گزارش منفجر شد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.