لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5939

از HN بپرسید: چه چیزی یاد می گیرید؟

کاربر ۱: میزبانی خود بر روی سخت افزار خودم. من کاملاً مطمئن نیستم که آیا این “homelab” است یا خیر، اما منظورم چیزهایی مانند سرور Plex، Kiwix با ویکی‌پدیا است. NextCloud… بعدی است.
کاربر ۲: من در حال حاضر در مرخصی زایمان هستم، بنابراین در حین شیر دادن به نوزادم، آموزش های زیادی را با یک دست انجام می دهم. به طور مشخص:– Pytest (با کتاب برایان اوکنز)

– CPython (با کتاب آنتونی شاوز)

– ابزارهای Frontend: Rollup، Lit Web Elements

– آخرین ویژگی های Ecmascript

– خدمات Azure- App Service، CDN، Translator، Storage

– Flask Blueprints، SQLAlchemy با Alembic

– PostGreSQL

کاربر ۳: نحوه نواختن گیتار. من در دهه 60م هستم، اما برای یادگیری نحوه خرد کردن یا نگاه کردن به کفش ها هیچ وقت دیر نیست.به همین ترتیب، بیش از 30 سال پیش، من یاد گرفتم که چگونه موتورسیکلت سواری کنم و 30 سال بدون تصادف رانندگی کردم. داشتن یک سرگرمی که کاملاً داشت عالی بود هیچ چی برای انجام با کامپیوتر من اخیراً دوچرخه و تجهیزات را فروختم، در سن من بسیار خطرناک است.

کاربر ۴: همچنین یادگیری گیتار! بعد از 7 سال آموزش پیانو، من شوکه شدم که چقدر متفاوت است یادگیری گیتاربه تاپیک های خواهر و برادری که در مورد خودآموزی می پرسند: من به شدت آموزش های گروهی گیتار زوم را حداقل توصیه می کنم. شما را مسئول می‌داند، می‌توانید سؤال بپرسید، و مجبور نیستید مسیر تحصیلی خود را ترسیم کنید.

کاربر ۵: پیانو. الان 43، شاید 2 سال در دبستان بازی کرد. شریک من یک برقی با کیفیت خوب با هدفون گرفت.
این باعث شد که شروع کنم چون می‌توانم شب‌ها در حالی که بچه‌ها می‌خوابند تمرین کنم و از مکیدن و/یا دیوانه کردن افراد در انجام تمرینات/ترازو خجالت نکشم.
کاربر ۶: آیا می توانید در مورد نحوه یادگیری پیانو صحبت کنید؟ یعنی چه مواد مطالعه ای و چقدر تمرین می کنید؟ پیانو چیزی است که من هم دوست دارم یاد بگیرم.
کاربر ۷: > داشتن یک سرگرمی که مطلقاً ربطی به رایانه نداشت، عالی بود.
کاملا موافق. من همچنین در حال یادگیری گیتار هستم و با یک آکوستیک شروع کردم و با آن ادامه دادم، زیرا، با وجود اینکه از دوستان برقی قرض گرفتم، چیزی شگفت انگیز و طراوت کننده در مورد تمرین بسیار دور از محاسبات وجود دارد که حتی به منبع انرژی هم نیاز ندارد. .
کاربر ۸تفکر انتقادی، همانطور که در تمرین توسعه نرم افزار کاربرد دارد.لیست خواندن / تماشا:

– اندیشه و دانش: مقدمه ای بر تفکر انتقادی، نوشته دایان اف. هالپرن

– درک استدلال ها: مقدمه ای بر منطق غیررسمی، نوشته والتر سینوت-آرمسترانگ، رابرت جی فوگلین

– قابل پیش بینی غیر منطقی، اثر دن آریلی

– مهندسی نرم افزار مبتنی بر شواهد – http://knosof.co.uk/ESEUR/ESEUR.pdf

– فلسفه طراحی نرم افزار، نوشته جان اوسترهات

https://www.coursera.org/learn/mindware

این تحقیق برای کتابی است که من در مورد آن موضوع می نویسم.

کاربر ۹: من به تازگی چند تمرین nunchaku را در eBay تحویل گرفتم 🙂 خدایا چه کاری می توانی انجام دهی در یک روز تماشای آموزش ها! من فقط به دو تا از بچه هایم اصول اولیه را یاد دادم و هنوز چیزی را نشکسته ایم.به جز آن. Midnight Commander (همیشه آن را داشتم، هرگز یاد نگرفتم)، چند پرل، جانت، گرووی را برداشت. برخی از GDevelop با بچه های من.

از نظر تئوری من در حوزه کاری خود کار می کنم تا برخی از نظریه های شخصیت باطنی را مطالعه کنم. کمی ریاضی اینجا و آنجا. برخی از چیزهای طالع بینی نیز برای علاقه باطنی. تحقیق در مورد میکروسکوپ برای بررسی خرید در آینده.

کاربر ۱۰: – در حال یادگیری فرمت (بخش ها) فایل های کد ماشین اجرایی هستم. – من در مورد عشق یاد می گیرم، مثلاً چگونه افراد مختلف محبت های خود را ابراز می کنند و از دیگرانی که دوست دارند چه انتظاراتی دارند. – در حال یادگیری رواقی و بدبینی (فلسفه هلنیستی) هستم. – من دوباره در حال تحصیل در رشته پرستاری هستم، بنابراین می توانم به سر کار برگردم. – سعی می کنم خودم را بفهمم.
کاربر ۱۱: من شرکت خودم را راه‌اندازی کرده‌ام و در آستانه راه‌اندازی محصول خود هستم، بنابراین در حال یادگیری بازاریابی هستم.فکر می‌کنم تا کنون خوش‌شانس بوده‌ام، زیرا بیشتر کشش بر اساس قدرت محصول است، و این بدان معناست که می‌توانم عقب بنشینم و بازخوردها و نظرات را بدون انجام کاری غیر از درخواست، جمع‌آوری کنم. با این حال، من را در موقعیتی قرار داده است که مطمئن نیستم با نزدیک‌تر شدن و نزدیک‌تر شدن به پرتاب، چه قدم‌هایی باید بردارم.

اگر کسی منابعی دارد که از نظر او مفید بوده است، مایلم آنها را بخوانم.

کاربر ۱۲: دوستیابی. یا، تلاش سخت‌تر از آنچه فکر می‌کردم، و به نظر می‌رسد هر تلاشی که انجام می‌دهم همیشه به سمت ثبت نام در یکی از این سرویس‌های دوستیابی آنلاین می‌رود، که در ابتدا می‌خواستم از آن اجتناب کنم، زیرا حفظ حریم خصوصی برای من مهم است.
کاربر ۱۳: – محاسبات کوانتومی از طریق https://quantum.country/– آشپزی از طریق یوتیوب (آرزوهای غذایی با سرآشپز جان و کانال کنجی لوپز آلت)

– معماری های مدل ML (AI Coffee Break و کانال های Yannic Kilcher)

– بررسی روش های مختلف تفکر و پاسخ به این سوال: معنای زندگی چیست؟ (من فکر نمی کنم یکی وجود داشته باشد، بنابراین بیشتر به این موضوع می پردازیم که چگونه یکی را برای خودمان استخراج کنیم.)

کاربر ۱۴: می دانم که شما منابع اضافی نخواستید، اما پسرم در تلاش است آشپزی را یاد بگیرد و من به نوعی عاشق یک خالق یوتیوب شدم. بنابراین، اگر می‌توانید گاهی اوقات صدای زومر را تحمل کنید، Joshua Weissman برخی از بهترین ویدیوهای آموزش آشپزی عملی را در قالب‌های تقریباً 10-15 دقیقه‌ای دارد.
کاربر ۱۵: پایتون – من در فضای Sysadmin/DevOps/CloundEng هستم و bash/ansible/terraform دیگر کافی نیست. نیاز به یادگیری برنامه نویسی “واقعی” است. من همچنین یک پروژه جانبی دارم که به یک وب سایت تعاملی مناسب نیاز دارد.
یادگیری مجدد C با خواندن K&R و سیستم عامل ها با خواندن Tanenbaum و همکاران در عصرها. به امید اینکه بتوانم کمی عمیق‌تر در مورد سیستم‌های عامل مطالعه کنم و رویای بلندمدت برای عمیق‌تر شدن (اگر زمانی به آنجا برسم) که بتوانم پشتیبانی دستگاه را برای یک سیستم عامل بنویسم/بهبود برسانم. همه اینها با هدف نهایی این است که وقتی همه چیز روی یکی کار می‌کند و نه دیگری احساس درماندگی می‌کنم، در حالی که بهترین دوستان با یک هکر هسته BSD نیستم و تقریباً مطمئناً می‌دانم که بودجه لازم برای استخدام یک نفر برای ساعات لازم را ندارم. ‘^^

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.