لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6128

چگونه یک کلیپ از Stray باعث ممنوعیت من از توییتر شد

من در حال حاضر در تعطیلات هستم. خیلی خوب بود، من زیاد می خوابم، هیچ کس نظر من را در مورد اخبار بازی های ویدیویی نمی پرسد (علاوه بر جف گراب، روزنامه نگار شماره 3 بازی ها)، و من به جای ارزیابی انتقادی آنها از نظر کار، فقط بازی ها را انجام می دهم. یکی از این بازی ها اخیرا بوده است منحرف شدن، بازی گربه کوچولوی بامزه که محبوبیت شگفت انگیز آن برای بسیاری از رسانه های بازی تبدیل به یک وسواس شده است. هر چند من نه من فقط در حال قدم زدن هستم و از یک گربه که یک گربه است عکس می گیرم.

دیشب در حین بازی منحرف شدن، من خودم را روی سکویی قرار دادم که به وضوح قرار نبود روی آن باشم و گیر کردم. این رفتار گربه است، مطمئنا. من گربه خودم روبو را دیده‌ام که در کمدها کار می‌کند و سپس با غم و اندوه می‌گوید تا جایی که بتوانم در کمد را به اندازه‌ای بکشم که او بیرون بیاید. کاری که روبو هرگز انجام نداده است، خدا را شکر، سقوط از دنیاست. اگر گربه‌های من این کار را می‌کردند، احتمالاً متحیر می‌شدم، اما وقتی این اتفاق افتاد، می‌خندیدم منحرف شدن. من یک کلیپ کوتاه گرفتم، آن را با عنوان “آنها رفتار گربه ای را به درستی انجام دادند” آپلود کردم منحرف شدن. نمی توانم به شما بگویم که چند بار می بینم گربه هایم این کار را می کنند.

بلافاصله تعلیق شدم

طبق گفته توییتر، قانون دقیقی که من زیر پا گذاشتم این بود: «نقض قوانین ما در برابر ارسال یا اشتراک گذاری رسانه های صمیمی تولید/توزیع خصوصی شخصی بدون رضایت صریح او.» اساساً، قاعده ای بر ضد پورن انتقام جویانه است، که در آن افراد عکس برهنه شخصی را بدون اظهار نظر خود پست می کنند. این یک قانون خوب است که گاهی اوقات به روش های سنگین علیه حساب های 18+ با سلفی و همچنین، ظاهرا، علیه گربه های بازی های ویدیویی اعمال می شود.

این کلیپی است که توییتر نمی خواهد شما آن را ببینید. عزیزم، امیدوارم این من را از Fanbyte محروم نکند.

بنابراین، مانند، نه بلافاصله به عنوان پورنو انتقام، من احساس می کنم. نمی‌دانم چه کلمات یا تصاویری در اینجا یا در توییت باعث این ممنوعیت سریع شده است، اما من هیچ چیز را به‌طور خاص در اینجا نمی‌بینم. ویرایش من خیلی خوب نیست، زیرا چند ثانیه صفحه خاکستری را در پایان خالی می گذارم، اما در تعطیلات هستم و لازم نیست به آن اهمیت بدهم.

ممکن است با خود بگویید، این به وضوح یک ربات است که برخی از یک ها و صفرها را قابل اعتراض می داند و اشتباه می کند و من با شما موافقم. این نمونه بارز شاید این است که چگونه ما نباید اجازه دهیم هوش مصنوعی جهان را اداره کند، اما این یک اشتباه آشکار بود. بنابراین من با علامت تجاری خود با شوخ طبعی جذاب شدم.

یک شبه، پاسخی دریافت کردم که درخواست تجدیدنظر من رد شده است. بنابراین یک انسان، شخصی که در توییتر دات کام کار می‌کند، به آن ویدیو نگاه کرد، به قانونی که در حال شکستن آن بود نگاه کرد، یک بار دیگر به ویدیو نگاه کرد و گفت: «بله، همه اینها بررسی می‌شود».

من دوباره درخواست دادم و این بار از آنها خواستم که به وضوح برای من توضیح دهند که چه قسمتی از این ویدیو برای آنها پورن انتقامی به نظر می رسد. مشکل این است که، هنگامی که تصمیم گرفتید با ارسال درخواست تجدید نظر در مورد یک توییت بحث کنید، نمی‌توانید تا زمانی که موافقت کنند درخواست تجدیدنظر شما درست است (که هم هست)، از درخواست تجدیدنظر خود صرفنظر کنید (هرگز) و/یا حذف کنید توییت توهین آمیز

در اینجا به گیرنده پادکست دلخواه خود گوش دهید.

نکته اینجاست: من یک آدم بدبو هستم. حتی در شادی‌ترین حالتم، اگر کسی به صورت مجازی مرا چک کند، احتمالاً آنقدر کوه از این تپه می‌سازم که توپوگرافی ایالات متحده را به میزان قابل توجهی تنظیم خواهم کرد. این در ده ضرب می شود وقتی که من کاملاً در حق هستم. بنابراین من تصمیم می‌گیرم که درخواست خود را رها نکنم و از آنها می‌خواهم که به من توضیح دهند که چه بخشی از این بازی گربه برای آنها پورنوگرافیک است، زیرا اگر کسی را وادار کرد که بنویسد: «ما به عنوان یک شرکت فکر می‌کنیم که گربه است، ماه‌ها توییت نمی‌کنم. پورن انتقامی» در یک ایمیل.

اما یک چیز بزرگتر نیز در اینجا وجود دارد که در آن توییتر ظاهرا ابزارهای تعدیل را به قدری قدرتمند دارد که می توانند فوراً مواردی غیر از آنچه واقعاً به دنبال آن هستند ممنوعیت ایجاد کنند. اجرای واقعی در اینجا چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می گذارد، اما خارش انگشت ماشه را نمی توان انکار کرد. به نوعی آنها می توانند این کار را انجام دهند، اما توهین های نژادی به طور کلی بسیار خوب است، برتری سفیدپوستان تا حد زیادی نادیده گرفته می شود، و هر ترول توییتری که من به دلیل آزار و اذیت گزارش کرده ام، یک تحقیق سه هفته ای دریافت می کند و سپس یک ایمیل “ما متوجه شدیم که آنها قوانین ما را نقض نکرده اند” دریافت می کند. .

آنها در واقع اگر می خواستند می توانستند نازی ها را ممنوع کنند. اما آن‌ها ترجیح می‌دهند به‌جای آن ویدیوهای گربه‌ها را با هم تماشا کنند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.