لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6175

سیلیکون اپل یک حقیقت ناخوشایند است

حذف مک‌بوک‌ها توسط Wirecutter از دسته‌ای که به طور موثر «بهترین لپ‌تاپ» است، آخرین شواهدی است که در روند اخیری که من متوجه شده‌ام، به‌طور غیرقابل توضیحی از مقایسه لپ‌تاپ‌های Wintel با مک‌بوک‌های اپل منصرف شده‌اند. مقایسه کنید
بررسی ArsTechnica از Surface Laptop Go 2 از این ماه تا آنها بررسی Surface Book 2 از سال 2017. بررسی فعلی فقط سایر لپ‌تاپ‌های Wintel را در معیارها شامل می‌شود، در حالی که بررسی سال 2017 شامل مک‌بوک آن سال می‌شود.

اگر حافظه خدمت می کند، از جمله مکینتاش در مقایسه سخت افزار PC کم و بیش یک هنجار همین چند سال پیش بود. من نمی توانم درک کنم که چرا برخی از داوران اخیراً این کار را متوقف کرده اند. آیا بازبینان فکر نمی‌کنند که بتوانند لپ‌تاپ‌های x86 و ARM را با هم مقایسه کنند؟ به نظر من به اندازه کافی آسان است. آیا آن‌ها می‌ترسند که نشان دادن مداوم مک‌بوک‌هایی که عملکرد بهتری نسبت به لپ‌تاپ‌های Wintel دارند، این تصور را ایجاد کند که آنها در کیف اپل هستند؟ من نمی دانم چرا. واقعیت ها حقایق هستند و بسیاری از مردم بدون توجه به نیاز یا تمایل به خرید یک لپ تاپ ویندوزی دارند.

نمی‌توانم از خود بپرسم که آیا در ذهن بسیاری از منتقدان، مک‌بوک‌ها وجود دارد یا خیر بود رایانه‌های شخصی تا زمانی که از اینتل استفاده می‌کردند، بنابراین وقتی اپل به استفاده از سیلیکون خود روی آورد، دیگر رایانه‌های شخصی نبودند.

من کاملاً مطمئن هستم که Wellborn بار اول آن را درست انجام داده است: منتقدان در نشریات ظاهراً خنثی می ترسند که حقیقت واضح در مورد x86 در مقابل سیلیکون اپل را تکرار کنند – که سیلیکون اپل به راحتی در هر دو عملکرد برنده می شود. و بهره وری – قرار نیست برای بخش بزرگی از مخاطبان خود محبوب باشد. سیلیکون اپل برای بسیاری از علاقه مندان به کامپیوتر که مکینتاش را دوست ندارند، حقیقتی عمیقا ناخوشایند است، بنابراین آنها مانند فرقه گران فاکس نیوز و تغییرات آب و هوایی. ساده است. هیچ توضیح دیگری برای حذف مک بوک ها از مقایسه هایی مانند Ars Technica وجود ندارد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.