لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6363

استخدام مهندس نرم‌افزار در Clerky

روشی که اسناد قانونی انجام می شود پر از ناکارآمدی است که منجر به هزینه های قانونی بسیار زیاد می شود. ما با ساختن نرم افزاری که فرآیند را خودکار و ساده می کند، این مشکل را برطرف می کنیم.

ما سودآور هستیم و به طور پایدار در حال رشد هستیم. ما محبوب‌ترین راه برای تشکیل استارت‌آپ‌های فناوری با رشد بالا هستیم و همچنین توسط هزاران استارت‌آپ سطح بالا برای استخدام و جذب سرمایه از آن استفاده می‌کنیم. نرم افزار ما از هر سرویس حقوقی آنلاین دیگری پیشرفته تر است. ما سرمایه‌گذاری زیادی در معماری، قابلیت نگهداری و آزمایش انجام داده‌ایم، و به ما مزیت قابل توجهی داده‌ایم که قابلیت‌هایی را ایجاد می‌کنیم که بنیان‌گذاران و وکلا در حال حاضر فقط می‌توانند رویای آن را داشته باشند.

ما یک رهبر آرام در فضای فناوری حقوقی هستیم – اگر به تغییر صنعت حقوقی علاقه دارید، مسلماً این بهترین مکان برای بودن است.

تجربه با Ember یک امتیاز است، اما اجباری نیست.

ما از سال 2013 برای اولین بار از راه دور بوده ایم. اگر در منطقه خلیج SF هستید و می خواهید در زمانی که همه گیری تمام شده است در یک اداره کار کنید، احتمالاً می توانیم این کار را انجام دهیم.

ما خوشحالیم که در صورت تمایل از درخواست ویزای H-1B پس از 2 سال کار پشتیبانی می کنیم. ما فقط به طور مستقیم به دنبال کارمندان تمام وقت هستیم – ما مطلقاً علاقه ای به آژانس ها، پیمانکاران یا استخدام کنندگان نداریم.

غرامت با پوشش کامل بیمه درمانی و سایر مزایای استاندارد در سطح بالا یا بالای بازار برای استارت‌آپ سری A/B قرار دارد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.