لطفاً در صورت غیرفعال بودن جاوا اسکریپت در مرورگر خود فعال کنید یا از طریق پیوندهای ارائه شده در زیر به اطلاعات دسترسی پیدا کنید.27 جولای 2022

فدرال رزرو بیانیه FOMC را صادر کرد

برای انتشار در ساعت 2:00 بعد از ظهر EDT

شاخص های اخیر هزینه و تولید نرم شده است. با این وجود، افزایش شغل در ماه های اخیر قوی بوده و نرخ بیکاری پایین مانده است. تورم همچنان بالاست و منعکس کننده عدم تعادل عرضه و تقاضا مربوط به همه گیری، قیمت های بالاتر غذا و انرژی و فشارهای بیشتر بر قیمت است.

جنگ روسیه علیه اوکراین باعث ایجاد مشکلات انسانی و اقتصادی عظیمی شده است. جنگ و رویدادهای مرتبط با آن فشار افزایشی بیشتری بر تورم ایجاد می‌کند و بر فعالیت‌های اقتصادی جهانی تأثیر می‌گذارد. کمیته به شدت به ریسک های تورمی توجه دارد.

این کمیته به دنبال دستیابی به حداکثر اشتغال و تورم با نرخ 2 درصد در بلندمدت است. در حمایت از این اهداف، کمیته تصمیم گرفت که محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال را به 2-1/4 تا 2-1/2 درصد افزایش دهد و پیش بینی می کند که افزایش مداوم در محدوده هدف مناسب باشد. علاوه بر این، کمیته به کاهش دارایی های خود در اوراق بهادار خزانه داری و بدهی های آژانس و اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن آژانس، همانطور که در طرح های کاهش اندازه ترازنامه فدرال رزرو که در ماه می منتشر شد، توضیح داده شده است، ادامه خواهد داد. کمیته قویاً متعهد به بازگرداندن تورم به هدف 2 درصدی خود است.

در ارزیابی موضع مناسب سیاست پولی، کمیته به نظارت بر پیامدهای اطلاعات دریافتی برای چشم انداز اقتصادی ادامه خواهد داد. در صورت بروز خطراتی که می تواند مانع دستیابی به اهداف کمیته شود، کمیته آماده خواهد بود تا موضع سیاست پولی را به صورت مناسب تنظیم کند. ارزیابی‌های کمیته طیف گسترده‌ای از اطلاعات را در نظر می‌گیرد، از جمله مطالعه در مورد سلامت عمومی، شرایط بازار کار، فشارهای تورمی و انتظارات تورمی، و تحولات مالی و بین‌المللی.

رای دادن برای اقدام سیاست پولی جروم اچ پاول، رئیس. جان سی ویلیامز، نایب رئیس؛ مایکل اس. بار; میشل دبلیو بومن; لائل برینارد؛ جیمز بولارد؛ سوزان ام. کالینز; لیزا دی کوک; استر ال جورج; فیلیپ ان. جفرسون; Loretta J. Mester; و کریستوفر جی والر.

تبصره اجرایی صادر شده در 27 ژوئیه 2022

آخرین به روز رسانی: 27 جولای 2022