لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6555

درباره ایمنی ارتباطات در پیام ها

پیام‌ها اکنون شامل ابزارهایی هستند که به کودکان هشدار می‌دهند و در صورت دریافت یا تلاش برای ارسال عکس‌هایی که ممکن است حاوی برهنگی باشند، منابع مفیدی را ارائه می‌دهند.

برای کمک به محافظت از فرزندتان در برابر مشاهده یا اشتراک‌گذاری عکس‌های حاوی برهنگی در برنامه پیام‌ها، ایمنی ارتباطات را روشن کنید. اگر «پیام‌ها» تشخیص دهد که کودکی این نوع عکس را دریافت می‌کند یا می‌خواهد این نوع عکس را ارسال کند، «پیام‌ها» عکس را قبل از اینکه در دستگاه فرزندتان مشاهده شود محو می‌کند و راهنمایی‌ها و منابع مناسب سن را برای کمک به او در انتخاب ایمن ارائه می‌کند، از جمله تماس با فردی که به او اعتماد دارد، آنها انتخاب می کنند.

Messages از یادگیری ماشینی روی دستگاه برای تجزیه و تحلیل پیوست های تصویر و تعیین اینکه آیا به نظر می رسد عکس حاوی برهنگی است استفاده می کند. این ویژگی به گونه ای طراحی شده است که اپل به عکس ها دسترسی ندارد.

ویژگی ایمنی ارتباطی به iOS 15.2 یا بالاتر، iPadOS 15.2 یا بالاتر، یا macOS Monterey نسخه 12.1 یا بالاتر نیاز دارد و برای حساب‌های کودکی که با Apple ID خود وارد شده‌اند و بخشی از گروه اشتراک‌گذاری خانواده هستند، در دسترس است. این ویژگی به طور پیش فرض خاموش است.

ایمنی ارتباطات را در تنظیمات Screen Time روشن کنید

می‌توانید ایمنی ارتباطات را در هر زمان در تنظیمات زمان صفحه برای حساب فرزندتان روشن کنید.

  1. در iPhone، iPad یا iPod touch خود، به Settings > Screen Time بروید. در Mac، منوی Apple > System Preferences را انتخاب کنید، سپس روی Screen Time کلیک کنید. (اگر قبلاً Screen Time را روشن نکرده‌اید، از کنترل‌های والدین برای روشن کردن آن استفاده کنید.)
  2. روی نام فرزندی در گروه خانواده‌تان ضربه بزنید.
  3. سپس روی Communication Safety و روی Continue ضربه بزنید.
  4. بررسی عکس‌های حساس را روشن کنید. ممکن است لازم باشد گذرواژه Screen Time را برای دستگاه وارد کنید.

می‌توانید ایمنی ارتباط را برای فرزندتان در هر زمانی در تنظیمات زمان صفحه خاموش کنید.

اگر Messages تصویری را تشخیص دهد که به نظر می‌رسد حاوی برهنگی است

اگر پیام‌ها تشخیص دهد که عکسی که فرزندتان دریافت کرده یا در شرف ارسال است، حاوی برهنگی است، تصویر را محو می‌کند، هشداری مبنی بر حساس بودن عکس نشان می‌دهد و راه‌هایی برای دریافت کمک ارائه می‌دهد.

راه های کمک گرفتن

Messages چندین راه برای دریافت کمک به کودک ارائه می دهد – از جمله ترک مکالمه، مسدود کردن مخاطب، گذاشتن یک پیام گروهی و دسترسی به منابع ایمنی آنلاین – و به کودک اطمینان می دهد که اگر نمی خواهد عکس را ببیند یا ادامه دهد مشکلی ندارد. گفتگو.

پیام‌های آیفون راه‌های دریافت گزینه‌های راهنمایی

به کسی که بهش اعتماد داره پیام بده

به عنوان یک اقدام احتیاطی اضافی، کودک این گزینه را دارد که به بزرگسالان پیام دهد که به عکس اعتماد دارند. اگر کودک زیر 13 سال باشد، پیام‌ها از کودک می‌خواهد با والدین یا قیم خود صحبتی را آغاز کند.

پیام جدید آیفون به مامان و بابا

اگر کودک تصمیم بگیرد تصویری حاوی برهنگی را مشاهده یا ارسال کند

اگر کودک بخواهد عکس را مشاهده یا ارسال کند، پیام‌ها تأیید می‌کند که مطمئن هستند می‌خواهند این کار را انجام دهند و گزینه‌های جایگزین را پیشنهاد می‌کنند، دوباره به کودک اطمینان می‌دهند که اشکالی ندارد که شرکت نکند و کمک بیشتری در دسترس است.

صفحه نمایش تایید عکس حساس نمایش آیفون

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نشده‌اند یا وب‌سایت‌های مستقلی که توسط اپل کنترل یا آزمایش نشده‌اند، بدون توصیه یا تأیید ارائه می‌شوند. اپل هیچ مسئولیتی در رابطه با انتخاب، عملکرد یا استفاده از وب سایت ها یا محصولات شخص ثالث ندارد. اپل هیچ اظهارنظری در مورد صحت یا قابلیت اطمینان وب سایت شخص ثالث نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با فروشنده تماس بگیرید.

تاریخ انتشار:

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.