لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6562

مردی بعد از شب در قطار خوابیده بیدار می شود و متوجه می شود که هرگز از گلاسکو خارج نشده است | اسکاتلند

یکی از مسافران یک سرویس ریلی شبانه از اسکاتلند به لندن گفت که پس از بیدار شدن از خواب، متوجه شد که قطار حتی گلاسکو را ترک نکرده است، جایی که او سوار شد.

جیم متکالف که 15 سال است از سرویس خواب کالدونین استفاده می کند، صبح روز چهارشنبه (20 ژوئیه) در رسانه های اجتماعی درباره این تجربه “عجیب” پستی منتشر کرد.

او در توییتر خود نوشت: «در 15 سال استفاده از این قطار و با پیچ و خم های عجیب و غریب، این باید عجیب ترین باشد. بیدار شوید و قطار هرگز گلاسکو را ترک نکرد. فقط تمام شب اینجا نشسته بود، و حالا ما را در ساعت 5:30 صبح در شهر اشتباهی از آن پرت کردند.»

سرویس خواب دارای دو مسیر است که لندن را به ادینبورگ، گلاسکو، اینورنس، آبردین و فورت ویلیام متصل می کند. این یکی از تنها دو اپراتور خواب باقی مانده در بریتانیا است.

مدیر اجرایی خیریه که در شرق رنفروشایر زندگی می‌کند، افزود: «کال اسلیپر توییت کرد که سرویس شب گذشته بود، اجازه داد مردم سوار شوند و ما را رها کرد تمام شب اینجا بنشینیم. اجازه دادند همه وارد شوند و بخوابند و ما را اینجا رها کردند.

“من برای کار سفر می کنم. حتی دانستن اینکه چه بگویم سخت است…”

این اتفاق پس از چند روز اختلال شدید راه آهن در اوایل این هفته به وقوع پیوست، زیرا مهندسان برای ترمیم اثرات موج گرما بی سابقه تلاش می کردند.

کاترین دربندی، مدیر عامل سرکو برای Caledonian Sleeper، گفت: «ما از مهمانانی که از لغو سرویس‌های شبانه ما بین اسکاتلند و لندن متاثر شده‌اند عذرخواهی می‌کنیم.

“این به دلیل نقصی بود که در اواخر عصر در خط شناسایی شد و مربوط به دمای شدید بود که باعث ایجاد مشکلاتی در سراسر شبکه شد که خارج از کنترل ما بود.

ما تمام تلاش خود را برای حمایت از مهمانانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند، انجام دادیم، از جمله فراهم کردن محل اقامت شبانه در هواپیما و گزینه هایی برای سفر با خدمات ریلی جایگزین در روز بعد. همه مهمانان بازپرداخت کامل دریافت خواهند کرد.»

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.