لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6534

ShotSpotter در اهانت به دادگاه برگزار شد

روز جمعه، یک وکیل مدافع ShotSpotter، یک شرکت فناوری تشخیص گلوله، درخواست غیرمعمولی را مطرح کرد که یک قاضی در یک پرونده جنایی، شرکت را در بی احترامی به دادگاه قرار دهد تا از وادار شدن ShotSpotter به انتشار اسنادی درباره نحوه ارزیابی هشدارهای تیراندازی جلوگیری کند.

این پرونده از توقف خودرو توسط پلیس شیکاگو در نوامبر 2021 سرچشمه می گیرد که منجر به دستگیری راننده به دلیل DUI شد. وکلای دفتر مدافع عمومی شهرستان کوک، که مدعی بودند پلیس تنها بر اساس یک هشدار ShotSpotter، این مرد را کنار زده است، شرکت را به عنوان شخص ثالث احضار کردند تا دریابند که آیا این مورد بوده است یا خیر.

اسناد دادگاه نشان می دهد که یک هشدار ShotSpotter در 7 نوامبر 2021 در نزدیکی تقاطع خیابان هاملین و لیک، در ضلع غربی پارک گارفیلد ثبت شده است. حداقل هشت پلیس شیکاگو به این هشدار پاسخ دادند و دو نفر از افسران پاسخگو، متهم را در چند بلوک دورتر در حالی که در خیابان سنترال پارک که پارک را به دو نیم می کند، دستگیر کردند.

هشدارهای ShotSpotter زمانی فعال می‌شوند که یکی از حسگرهای صوتی سیستم یک تیراندازی را شناسایی کند، و اغلب پلیس را به همراه می‌آورد – اما سنسورها همچنین می‌توانند آتش بازی و صداهای دیگر را به اشتباه به عنوان شلیک گلوله دریافت کنند. این شرکت از تحلیلگرانی استفاده می کند که هشدارهای خاص را به صورت واقعی بررسی می کنند و در مورد آنچه حسگرها واقعا می شنوند قضاوت می کنند. به عنوان مثال، تحلیلگران می توانند هشدارها را به صورت ماسبق، روزها یا هفته ها پس از ثبت اشتباه آتش بازی به عنوان یک تیراندازی مجدداً طبقه بندی کنند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.