لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6615

عباراتی در محاسبات که ممکن است نیاز به بازنشستگی داشته باشد

شماره آینده از خبرنامه SICPers همه چیز در مورد عباراتی است که به معنای یک چیز به محاسبات معرفی شده اند، اما به نظر می رسد در عمل به معنای دیگری استفاده می شوند. این موضوع ناب گرایان، دست اندرکاران و مورخان را آزار می دهد: همچنین مهندس نرم افزاری را که در ادبیات غوطه ور می شود تا ببیند چگونه ایده ها مورد بحث و استفاده قرار گرفته اند و متوجه می شود که بحث ها و استفاده ها در مورد چیز کاملاً متفاوتی بوده است را آزار می دهد.

پس آیا باید تمام اصطلاحات فنی را در محاسبات کنار بگذاریم؟ شاید. در اینجا یک راهنمای غیر قابل احترام است.

برنامه نویسی شی گرا

خوشبختانه صنعت واقعاً دیگر از این اصطلاح استفاده نمی کند، بنابراین می توانیم معنای تغییر یافته را نادیده بگیریم. کلوپ کوچک افرادی که هنوز اهمیت می دهند می توانند به درستی از آن استفاده کنند، بقیه می توانند به عدم استفاده از آن ادامه دهند. فقط هنگام غواصی در کتاب‌های تاریخ توجه داشته باشید که ممکن است به معنای “پیوند بسیار دیرهنگام همه چیز” باشد یا ممکن است به معنای “ماژول‌ها، اما با استفاده از کلمه کلاس” بسته به سن متن باشد.

چابک

نه، این یکی در سطل زباله است، می ترسم. قبلاً به معنای “نه آبشار” بود و اکنون به معنای “آبشار با یک جلسه وضعیت هر روز و یک نمایش داخلی هر دو هفته یک بار” است. ما باید راه جدیدی برای بحث در مورد این ایده پیدا کنیم که شاید ما روی نرم افزار کار تمرکز می کنیم نه بروکراسی سازمانی، و این راه شامل کلمه ای نمی شود…

DevOps

اگر می توانید یک “مهندس DevOps” را برای ایفای نقش خاصی در یک تیم نرم افزاری استخدام کنید، همه ما در استفاده از عبارت DevOps شکست خورده ایم.

هوش مصنوعی

این یکی قبلاً به معنای “روانشناس/عصب شناس در حال توسعه مدل های کامپیوتری برای درک چگونگی کارکرد هوش” بود و اکنون به معنای “الگوریتمی است که توسط برنامه نویسی که آن را درک نمی کند به تولید می رسد”. اما احتمال سردرگمی با کاربرد جزئی اما رایج وجود دارد «در واقع مجموعه‌ای از اگر اظهارات اما آخرین بار بررسی کردم که هوش مصنوعی یک اصطلاح محافظت شده نیست» که باید از آن آگاه باشید. احتمالاً خوب است، در واقع باید از آن بیشتر در پیشنهاد کمک هزینه بعدی خود استفاده کنید.

بدهی فنی

قبلاً چیزی بسیار خاص در زمینه توسعه فناوری مالی استفاده می شد. Now به معنای هر چیزی است که هر کسی به آن نیاز دارد اگر بخواهد صاحب محصولش به او اجازه دهد برنامه‌نویسی سرگرم‌کننده را در نرم‌افزار خط تولید خود انجام دهد، در غیر این صورت. قطعا می توان بازنشسته شد.

توسعه رفتار محور

در اصل این ایده بود که شاید کارهایی که نرم افزار شما انجام می دهد باید به کارهایی که مشتریان می خواهند انجام دهد بستگی داشته باشد. اکنون به معنای تست های خودکار با نحو خاص است. ما به یک اصطلاح متفاوت نیاز داریم تا پیشنهاد کنیم که شاید کارهایی که نرم افزار شما انجام می دهد باید به کارهایی که مشتریان می خواهند انجام دهد بستگی داشته باشد، اما من فکر می کنم که می توانیم از BDD در قسمت “من چند آزمایش را در نقطه ای نوشتم!” استفاده کنیم. احساس، مفهوم.

استدلال در مورد نرم افزار

قطعا یکی دیگر برای سطل زباله. اگر تونی هور امروز زنده نبود در قبرش می چرخید.

آن را دوست داشت؟ یک ثانیه برای حمایت از گراهام در Patreon وقت بگذارید!

درباره گراهام

من ایجاد کد با کیفیت بالا را برای شما سریعتر و آسان تر می کنم.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.