لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6676

بعد از رفتن به خورشید، سعادت فراوانی ناگهانی را احساس کردم

با این حال، وقتی با سایر افرادی که روی پشت بام‌هایشان خورشیدی می‌گذاشتند صحبت کردم، بیشتر آنها دقیقاً همان تجلی‌هایی را داشتند که من داشتم: آنها متوجه شدند که آب میوه‌شان بسیار بیشتر از چیزی است که انتظار داشتند. و همین تأثیر عاطفی را داشت – از احساس گناه و عجیب و غریب به مراقبت شیطانی.

مورد کریستوفر کلمن را در نظر بگیرید. یک هنرمند دیجیتالی که در دانشگاه دنور تدریس می‌کند، از قدرت زیادی استفاده می‌کند – گاهی اوقات کامپیوتر را به مدت یک روز و نیم به صورت کاملاً شیب‌دار اجرا می‌کند تا یک قطعه هنر دیجیتال را ارائه دهد. “آی تی واقعا پردازنده گرافیکی را می سوزاند کامپیوتر من 24/7 کار می کند،” او می گوید. اگر او فقط به منابع تولید گازهای گلخانه ای متکی بود، از این نیازهای انرژی احساس ناراحتی می کرد. اما آرایه خورشیدی خانوار او آنقدر مولد است که تمام هزینه های او را پوشش می دهد.

“بود بسیار راحت تر و راحت تر،” او می گوید.

من از فالوورهای توییتر خود نظرسنجی کردم و پرسیدم که آیا داشتن پنل های خورشیدی مسکونی رابطه کسی را با مصرف انرژی آنها تغییر داده است یا خیر. اکثریت گفتند که به آنها هیجان مشابهی از فراوانی داده است – و بسیاری بدون فکر کردن در مورد انفجار تهویه مطبوع شوخی کردند.

سندی گلات، یکی دیگر از ساکنان دنور، می‌گوید: «ما این روزهای 90 درجه را داریم، اکنون وارد خانه می‌شوم و خانه خنک است، لبخند می‌زنم و می‌گویم: «برام مهم نیست».

بسیاری همچنین به من گفتند که مصرف انرژی خود را به ساعات روز تغییر می‌دهند، بنابراین می‌توانند از همه آن فوتون‌ها به جای تحویل به شبکه استفاده کنند (جایی که، متأسفانه، ما اغلب توسط شرکت‌های برقی خود که برق ما را از آن می‌خرند، از بین می‌رویم. نرخ ارزان و آن را بفروشید تا گران‌تر استفاده کنید). بنابراین آنها تسلا را شارژ می کنند و تمام لوازم اصلی خود را در طول روز کار می کنند و آبگرمکن های برقی را نصب می کنند تا یک روز کامل آب گرم تولید کنند در حالی که خورشید می تابد.

چارلیز کولیر، مدیر پروژه نصب خورشیدی در شرکت امپریال سولار، می‌گوید: نصاب‌های خورشیدی معمولاً متوجه می‌شوند که پس از دریافت پنل‌های یک خانواده، «مصرف انرژی آن‌ها افزایش می‌یابد».

با توجه به تمام موانع سیاسی که انرژی های تجدیدپذیر با آن روبرو هستند، ممکن است صحبت در مورد آنها عجیب به نظر برسد تاثیر عاطفی.

اما احساسات سیاست را پیش می برد. به همین دلیل است که برخی از حامیان انرژی‌های تجدیدپذیر در حال حاضر تلاش می‌کنند – با صدای بلند ممکن – ادعا کنند که دنیایی که به طور کامل از انرژی‌های تجدیدپذیر نیرو می‌گیرد، با خودروهای سریع، اسپرت و خانه‌های راحت، شاخ فراوانی خواهد بود.

گریفیث می گوید: «این دستور کار فراوانی است. که در برق انداختناو استدلال می‌کند که ساخت عظیم مکانیزم‌های خورشیدی، بادی و ذخیره‌سازی (شامل میلیون‌ها خودروی برقی، دو برابر شدن باتری) انرژی‌های تجدیدپذیر را قابل اعتماد می‌کند و در عین حال بسیار ارزان‌تر از آن چیزی است که اکنون برای برق تولید شده از سوخت‌های فسیلی می‌پردازیم.

او قبلاً نگاهی اجمالی از آن را در زادگاهش استرالیا دیده است، جایی که 30 درصد خانه‌ها دارای انرژی خورشیدی هستند و این آرایه‌ها تقریباً یک چهارم هزینه‌ای را که من برای خانه‌ام پرداخت کرده‌ام، هزینه می‌کنند. گریفیث خاطرنشان می‌کند که اگر شهرها تشریفات اداری (عمدتاً قوانین منطقه‌بندی و قوانین ساختمانی) را کاهش دهند و ایالت‌ها قوانین خود را در مورد مسئولیت و اتصال به شبکه اصلاح کنند، همه چیز در اینجا در ایالات متحده می‌تواند به همان اندازه ارزان باشد. موانع قیمت در ایالات متحده نیروی کار یا مواد نیستند: او می گوید: «همه چیز مربوط به مقررات است. “اگر مردم بخواهند می تواند به سرعت تغییر کند.”

ما باید. چون آن را از من بگیر: این است سرگرم کننده.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.