لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6773

GoGoGrandparent (YC S16) یک مهندس اصلی را استخدام می کند

درباره ما: ما یک مراقب دیجیتالی هستیم که به افراد مسن و معلول کمک می کنیم تا از اجتماعات بازنشستگی خودداری کنند و در خانه خود به خوبی پیر شوند. ما APIهای درخواستی شرکت‌هایی مانند Uber و Instacart را برای نیازهای افرادی که دارای اختلالات شناختی، بینایی، تحرک و مهارت هستند، تنظیم می‌کنیم. ما با درآمد میلیونی سودآور عمل می کنیم و به سرعت در حال رشد هستیم. شرکت ما ابتدا از راه دور است. تعداد کل مهندسین با احتساب این موقعیت هشت نفر است.

موقعیت: کاملاً از راه دور | تمام وقت | ایالات متحده، بریتانیا، یا قادر به کار بیش از 4 ساعت با سرزمین اصلی ایالات متحده همپوشانی دارند

مهندسی را به عنوان اولین سرنخ فناوری (فول پشته) در نادرترین چیزها رهبری کنید – یک استارت آپ دره سیلیکون که هم مفید و هم سودآور است. ما همچنین به دنبال یک مهندس ارشد Backend هستیم.

پشته فنی (*الزامی): Back-end heavy (Node*، Typescript*، MySQL*، REST*+GraphQL)، Front-end (Vue)، Deploy (AWS، Docker/K8s)

حداقل 6 سال تجربه نرم افزاری (4+ با استفاده از Node). اگر فول استک هستید، باید در پشتیبان قوی ترین باشید.

فرآیند مصاحبه 2 مرحله ای

اگر می خواهید به افراد مسن و افراد دارای معلولیت کمک کنید، LinkedIn/CV خود را به آدرس william@gogograndparent.com ارسال کنید (مختصر نگه دارید) یا درخواست دهید https://www.ycombinator.com/companies/gogograndparent/jobs (برای مشاغل انگلستان می توان از هر جایی درخواست داد و محدوده حقوق را می توان برای مکان / نامزد مناسب تنظیم کرد)

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.