لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6923

آشکارترین قیمت خودروهای جدید با Markups.org

در حالی که برای خودروسازان جهانی زمان ناخوشایندی است، به دنبال تراشه‌ها و قطعات کمیاب هستند، روزهای پررونقی برای فروشندگان خودرو است. فروشندگان خودرو که در منطقه Goldilocks بین مصرف کنندگان پول نقد پس از شیوع بیماری همه گیر و کمبود وسایل نقلیه که از بالا می آیند، در حال زندگی هستند.

سه ماهه 1 2022 گزارش های سود اعلام کنید که زمان طلایی برای نمایندگی شدن است. یک نشریه ماه می از Haig Partners نشان داد که میانگین سود ناخالص هر خودروی جدید فروخته شده 6244 دلار است. به نوبه خود، میانگین نمایندگی های دولتی در 12 ماه منتهی به مارس 2022، 7.1 میلیون دلار درآمد داشته است. متأسفانه، پول باعث طمع می شود، و گزارش های مربوط به افزایش قیمت ها بیداد می کند. مصرف کنندگانی که قبلاً با قیمت سوخت بالاتر، نرخ بهره بالا و کاهش تولید ناخالص داخلی سر و کار داشتند، اکنون باید با وسایل نقلیه گران تر سر و کار داشته باشند. خوشبختانه، یک راه حل زیبا برای مصرف کنندگانی که به دنبال خرید خودروهای جدید هستند، پدیدار شده است.

Markups.org

Markups.org اکنون بیش از 3500 وسیله نقلیه خاص، نمایندگی‌هایی که آنها را می‌فروشند، و نشانه‌گذاری فروشندگان را در پایگاه داده‌ای با قابلیت جستجو و ناوبری آسان فهرست می‌کند. پس از راه‌اندازی در ژانویه، فهرست نشانه‌گذاری نمایندگی‌های سایت به‌طور ویروسی منتشر شد و بدترین متخلفان نشانه‌گذاری در Markups.org در تابستان امسال در Car and Driver و Jalopnik نوشته شدند. در حال حاضر، Markups، یک تلاش بوت استرپ، که توسط خواهر و برادران Tiffany Soucie-Howren و Trey Soucie تأسیس شده است، به دنبال ایجاد اختلال در کل صنعت از طریق crowdsourcing است – پایه و اساس Markups.org و مزیت رقابتی آن.

Soucie-Howren گفت: «مشکل اکثر سایت‌های جدید جستجوی خودرو این است که از داده‌های جمع‌سپاری استفاده نمی‌کنند – آنها از داده‌هایی که نمایندگی‌ها ارائه می‌دهند استفاده می‌کنند. “ما دریافتیم که اکثر نمایندگی ها اطلاعات نشانه گذاری واقعی یا افزونه های اجباری را نمایش نمی دهند.”

Markups.org به عنوان پاسخی فردی به فروشنده‌ای که تلاش می‌کرد از یک خودروی پیکاپ سود گزافی بگیرد، شروع شد. در اواسط سال 2021، یکی از بنیانگذاران Trey Soucie به سراسر مین سفر کرد تا یک پیکاپ شورلت تریل باس را خریداری کند و قیمت آن را نه در MSRP، بلکه 10000 دلار افزایش داد. پس از اتلاف یک روز رانندگی در سراسر ایالت، سوسی مانند یک ماشین واقعی پاسخ داد و عصبانیت خود را به یک راه حل جدید منتقل کرد. برای چند ماه آینده، سوسی مجموعه داده‌ای را جمع‌آوری کرد که قیمت‌های خودروهای خودمنبع 500 تا 1000 را فهرست می‌کرد و اعداد زنده را از پست‌های انجمن تأیید کرد.

جایی که تری تحقیق را ارائه کرد، تیفانی دانش را ارائه کرد. پیشینه او در مقیاس‌پذیری کسب‌وکارها و ارتقای آنها با تخصص بازاریابی سایت مبتنی بر اشتراک، تری را متقاعد کرد که برای ایجاد یک LLC در نوامبر/دسامبر برای خرید یک سایت میزبانی و شروع به ساختن نرم‌افزار جمع‌سپاری اقدام کند. از آن زمان به بعد، این تلاش هماهنگ در سطح ملی قابل توجهی ایجاد کرده است و به Markups اجازه می دهد تا به عنوان یک اخلالگر صنعت رشد کند.

سوسی هاورن در گفتگو با The Manual گفت: “این یک شروع عالی است، اما ایالات متحده یک قلمرو بزرگ است.” ما دوست داریم بتوانیم به مردم در سطح ریز کمک کنیم. اگر به دنبال نمایندگی در هیوستون، تگزاس هستید، ما می‌خواهیم داده‌های کافی برای بررسی تک تک تجربه‌های نمایندگی داشته باشیم، تا آن‌ها بدانند بهترین گزینه برای آنها مناسب است.»

ارائه داده‌های قانونی به مصرف‌کنندگان نه تنها مأموریت خواهر و برادر سوسی را برآورده می‌کند، بلکه این اعداد نیز از تحقیقات اولیه در نمایندگی‌ها به دست آمده‌اند.

Soucie-Howren گفت: “اغلب، مصرف کنندگان حتی تا زمانی که در دفتر امور مالی ننشینند، قیمت های واقعی و بیرون از خانه را با افزودنی های اجباری یا نشانه گذاری های گران قیمت نمی بینند.” ما معتقدیم این همان داده‌ای است که خریداران واقعی می‌خواهند و سزاوار دیدن آن هستند – داده‌هایی که فقط توسط مصرف‌کنندگان، پس از گذراندن وقت در نمایندگی یا تلفن (یا چت) با یک نماینده فروش، آشکار می‌شوند.

انتظار می‌رفت که معامله‌گرانی که تهدید به شکایت برای بازگرداندن سود کرده بودند، مخالفت کردند، اما تا به امروز، هیچ اقدام قانونی رسمی علیه Markups برای ارسال اطلاعات غیرواقعی یا اختصاصی انجام نشده است. اینها قیمت هایی هستند که در اختیار عموم قرار می گیرند و سایت فقط آن داده ها را جمع می کند. در حال حاضر، بنیانگذاران تمام پست ها را تعدیل می کنند. در آینده، برنامه هایی برای استخدام ناظران شخص ثالث وجود دارد. حدود 80٪ از اختلافات تا به امروز با اثبات مصرف کننده مطابقت داده شده است و یک ویژگی “گزارش آگهی” برای لیست های اعتراض وجود دارد.

“این باعث بررسی عمیق تر یک پست می شود. Soucie-Howren گفت: ما با کاربری که پست را ارسال کرده تماس می گیریم و روند جمع آوری مدرک و پرسیدن در مورد تعامل با نمایندگی را آغاز می کنیم.

از چپ به راست، بنیانگذاران و شرکای Markups.org، داستین هاورن، تیفانی سوسی-هاورن، دوروتی سوسی، و یکی از بنیانگذاران تری سوسی
Markups.org

این روند در آینده نزدیک برای وب سایت سخت تر خواهد بود. یکی از ویژگی‌های محصول آینده آن، نشان تأییدی است که فهرست‌کننده را به‌عنوان فروشنده، کاربر تأییدشده یا کاربر تأیید نشده شناسایی می‌کند. ترکیب همه طرف های تجاری یک چشم انداز مهم برای مارکاپ است.

Soucie-Howren گفت: “ما آن را ایجاد کردیم تا نه تنها برای مصرف کنندگان، بلکه برای نمایندگی ها، OEM ها و تحلیلگران داده به ابزاری ارزشمند تبدیل شود.” نمایندگی ها می توانند از ابزار ما برای تجزیه و تحلیل رقابتی استفاده کنند. OEM ها می توانند از آن برای ردیابی شهرت برند خود و دریافت موارد استفاده از آن استفاده کنند. تجزیه و تحلیل داده ها و اقتصاددانان را قادر می سازد تا در مورد آنچه واقعاً در این بخش از صنعت خودرو می گذرد شفافیت داشته باشند.

با نگاهی به بیش از 3000 خودروی فهرست شده در Markups.org در حال حاضر، Soucie-Howren یک دوگانگی ثابت و عجیب را می بیند – همان مارک های خودرو و مکان های مشابه بین بدترین متخلفان و صادق ترین فروشنده ها همپوشانی دارند. او تخمین می زند که کیا و هیوندای هر دو به طور میانگین حدود 7500 دلار قیمت دارند. با این حال، تقریباً 10 تا 15 درصد از نمایندگی‌های کیا و هیوندای هیچ علامتی دریافت نمی‌کنند. کالیفرنیا و تگزاس بیشترین تعداد فروشندگان بدون نشانه گذاری مارکاپ و برخی از بدترین متخلفان را به اشتراک می گذارند (اگرچه این احتمالاً به جمعیت بالای شهری مرتبط است). خریداران خودروهای لوکس نیز باید مراقب باشند، زیرا لیست‌های کادیلاک، مرسدس و لکسوس به طور مداوم به طور میانگین دارای نشانه‌های بالاتر هستند و احتمالاً فکر می‌کنند که مصرف‌کنندگان رده بالا مایل به پرداخت حق بیمه هستند.

در حالی که Markups.org یک موهبت برای مصرف کنندگان است، سایت در حال حاضر تنها از یک حامی کسب درآمد می کند – مشارکت با Zach Shefska و YAA مبتنی بر عضویت. حمایت از خودرو سرویس. برنامه‌ریزی دقیق از طرف شرکا به سایت اجازه می‌دهد تقریباً یک سال در مرحله بتا، جمع‌آوری اطلاعات، تصحیح اشتباهات و صیقل دادن رابط برای انتشار رسمی برنامه‌ریزی‌شده فصل چهارم، وجود داشته باشد.

همانطور که بازار همچنان به رونق خود ادامه می دهد، داده ها نشان می دهد که معاملات ارزش تحقیق را دارند. مالیات بر فروشنده 1000، 2000 یا 12000 دلاری ضربه بزرگی برای طفره رفتن است. با توجه به اینکه مشکلات زنجیره تامین به دلیل شرایط COVID-19 و کمبود ریزتراشه همچنان یک مشکل اساسی است، انتظار می‌رود که فروشندگان خودرو حداقل در سال جاری به اغراق در قیمت خودروهای جدید ادامه دهند. و داده‌ها نشان می‌دهند که هیچ برندی در استفاده از مزیت مقصر نیست.

Soucie-Howren گفت: “به نظر می رسد تویوتا در حال حاضر حدود 50/50 نشانه گذاری به غیر مارک آپ است.” “ما می گوییم (این) برای غیر نشانه گذاری ها پیشتاز است، اما حتی 50٪ عدد خوبی نیست.”

غلبه بر دوران سخت اقتصادی نیاز به تخیل دارد. در دنیایی به هم پیوسته، گاهی اوقات بهترین راه حل ها از طریق صفحات گسترده هوشمندانه ارائه می شوند. خودتان به داده ها نگاه کنید.

بیشتر بدانید

توصیه های سردبیران


لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.