لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6920

ترول پیکلبال | Pickler Pickleball

اگر زمانی را در بسیاری از گروه‌های فیس‌بوک pickleball صرف کنید، پست‌های داگ وانوی را خواهید دید.

وانوی یک پوستر مکرر است که به نظر می‌رسد مردی با موهای خاکستری ساکن جرسی سیتی، نیوجرسی و یک بازیکن مشتاق پیکلبال است.

اما “داگ وانوی” که می بینید وجود ندارد. مردی که «داگ وانوی» را خلق کرد، گرگ نام دارد و او یک بازیکن 61 ساله پیکلبال است که در پنسیلوانیا غربی در نزدیکی پیتسبورگ زندگی می کند.

«داگ وانوی» یک ترول تخیلی ساختگی است.

گرگ به Pickler گفت: «تا زمانی که پسر 29 ساله‌ام به من گفت، من حتی نمی‌دانستم ترول چیست.

«ترول‌ها» افرادی هستند که پست‌های تحریک‌آمیز را در تابلوهای پیام رسانه‌های اجتماعی می‌نویسند تا مردم را آزار دهند تا در مورد چیزی که اتفاق نیفتاده وارد بحث شوند.

پست‌های «داگ وانوی» ساختگی‌های مضحکی هستند که حقیقت کافی در خود دارند تا پوسترهای دیگر که آنها را واقعی تصور می‌کنند برافروختند.

اینم یکی:

“نیاز به مشاوره با یک موضوع بسیار آزاردهنده است که بر رتبه بندی سالانه ما تأثیر می گذارد. ما فردی داریم که یک مسابقه نزدیک را برای استفاده از پورتا جان متوقف می کند.

اگر تیم گرگ برنده شود، او خوب است (بدون استراحت در سرویس بهداشتی) اما اگر تیم من برنده شود، گرگ حداقل سه بار در طول مسابقه تایم اوت می کند.

همیشه شتاب ما را می کشد. من در مرحله‌ای هستم که به تحریم ضیافت سالانه خود فکر می‌کنم، اگرچه چندین جایزه برتر را دریافت خواهم کرد، اما در هزینه ضیافت 175 دلار نیز صرفه‌جویی خواهم کرد.»

ترول پیکلبال |  Pickler Pickleball

پست مربوط به سالمندان Pickleball ایالات متحده است، جایی که استراحت مکرر در حمام توسط مردان مسن یک موضوع مرتبط است.

یکی از پوسترها پاسخ داد: “ضیافت خوب خود را برای چنین شخصی از دست ندهید.” «در استراحتگاه ما که قبلاً در آن زندگی می‌کردم، اگر کسی چنین کاری انجام می‌داد، از زمین خارج می‌شدیم. یا مثل بچه ها بشینش و دیگه بهش نگو یا Depends بپوش. هه فقط با قسمت آخر شوخی کردم.»

گرگ که خواست نام خانوادگی اش ناشناس بماند، می گوید که تلاش او برای تبدیل شدن به ترول ترول توپ، نتیجه یک آسیب دیدگی با توپ ترول بود.

او می‌گوید: «از رفتن برای لپ‌تاپ صدمه دیدم و به مدت شش ماه پایم را در چکمه گذاشتم. “من نتوانستم بازی کنم. حوصله ام سر رفته بود و می خواستم کاری انجام دهم.»

بنابراین، او داگ وانوی را خلق کرد و داستان‌های تخیلی را بر اساس تجربیاتش، داستان‌هایی که در حین بازی می‌شنید، و چند ده بازیکن دیگر که او را بخشی از گروه خود می‌داند، ساخت.

او گفت: «اولین چیزی که نوشتم 300 نظر داشت.

او آموخت که یک ترول شبکه های اجتماعی بودن چیزی بود که در آن استعداد داشت.

او گفت: “شما باید کارهایی را که می دانید انجام دهید.” “شما نمی توانید آن را جعل کنید. هر یک از داستان های من بازتاب فردی از گروه بازیکنانی است که با آنها بازی می کنم.”

در اینجا یک داستان دیگر از داگ وانوی است:

«آیا این یک رویه رایج در میان بازیکنان تیم پیکلبال است که اتاق‌ها را به اشتراک بگذارند؟

همسرم که یک بازیکن بسیار ماهر است، توسط یک مرد متاهل درخواست شد تا در مسابقات دونفره مختلط شرکت کند. این مسابقات یکشنبه گذشته در میشیگان برگزار شد.

هم مرد و هم همسرش (غیربازیکن) توافق کردند که برای صرفه جویی در هزینه، اتاق هتلشان (سوئیت های سفارت) را در سفر آخر هفته با همسرم به اشتراک بگذارند. با اکراه پذیرفتم که مشکلی نیست.

خوب، شنبه در فروشگاه محلی تالبوت ما، همسر آن پسر را با مرد دیگری می بینم.

بدیهی است که زن هرگز به مسافرت نرفت و من اکنون دو دل هستم که به شوهر بگویم یا نه. من حتی به همسرم هم اشاره نکرده ام.»

ترول پیکلبال |  Pickler Pickleball

در یکی از پوسترها نوشته شده بود: “من می خواهم کل مزخرفات دوگانه را با همسرت زیر سوال ببرم.” “چرا لحظه ای که متوجه شد فقط با او در یک اتاق مشترک است، به شما زنگ نزد یا پیامک نداد؟ پشم را روی چشمانت می کشند.»

این ترول کردن به این شکل است که گرگ را ادامه می دهد.

گرگ گفت: “من شیفته مردم و اینکه چقدر از این چیزها ناراحت می شوند هستم.” “اما اگر ببینم نظرات بسیار آزاردهنده هستند، از آن عقب نشینی خواهم کرد.”

گرگ که گفته بود در طول 10 سالی که پیکل بال بازی می کند هرگز در یک تورنمنت بازی نکرده است، اخیراً در مورد اولین مسابقه تورنمنت داگ وانوی نوشت.

با نوشتن داگ وانوی در مورد آماده سازی مضحک خود برای پیش از مسابقات شروع شد:

“سلام. با نزدیک شدن به اولین تورنمنت سطح مبتدی خود در این شنبه دچار اضطراب هستم. رژیم غذایی من شامل وعده های غذایی کم چربی و کربوهیدرات بالا برای صبحانه، ناهار و شام بوده و در چهار هفته گذشته ثابت مانده است. من قصد دارم جمعه شب پاستا بخورم. دوشنبه روی دفاع تیر و سه شنبه در حمله شوت کار خواهم کرد و سپس بقیه هفته را استراحت خواهم کرد.

رژیم قبل از مسابقات من شبیه یک دونده ماراتن باتجربه با هدف اوج گرفتن در رویداد اصلی است. همه چیز سر جای خودش قرار می گیرد جز خواب.

اضطراب من بر الگوی خواب من تأثیر می گذارد، جایی که می توانم حداکثر سه تا چهار ساعت در شب بخوابم. من حتی داروهای خواب آور (Melatonin، Zquil، Ambien و حتی Xanax) را امتحان کرده ام، اما هیچ چیز جواب نمی دهد. بدن من شروع به شکستن می کند.

داشتم فکر می کردم که آیا یک روانشناس ورزشی می تواند کمک کند و آیا کسی می تواند تجربیات خود را به اشتراک بگذارد.

ترول پیکلبال |  Pickler Pickleball

پوسترهایی که روغن CDB و مدیتیشن را توصیه می کنند. دیگران به او گفتند که آرام باشد.

سپس داگ وانوی پس از شرکت در مسابقات خیالی این مطلب را منتشر کرد.

“خب اولین تورنمنت من آنطور که انتظار داشتم پیش نرفت. ما شانزدهم شدیم اما یک فراخوان فاحش از سوی تیم مقابل برای کسب مدال 15/16 داشتیم.

ما از 2 به 13 برمی‌گشتیم که حریف زن (آزاردهنده) بازی را متوقف کرد زیرا من یک شوت عالی را مستقیماً بالای سر او زدم. او ادعا کرد که یک توپ از یک بازی دیگر وارد زمین ما شده است.

این توقف حرکت ما را خراب کرد و باعث شکست ما شد. بلافاصله به مدیر مسابقات (زن) که دوست حریف زن هم بود اعتراض کردم. کارگردان ما را مجبور به ادامه بازی بدون بازبینی ویدئو کرد.

این بدیهی است که این یک تضاد منافع بود و من سپس از مدیر پارک خواستم که مداخله کند، اما او با گستاخی از آنجا دور شد. با سفیر ایالتمان (زن) تماس گرفتم که تلفن را قطع کرد.

من به دنبال کمک در مورد این موضوع هستم اما نمی دانم که در مرحله بعدی کدام قدم را برداریم. آیا ما توسط یک انجمن ترشی بال اداره می‌شویم؟»

پوسترها به او توصیه می‌کردند: «آن را رها کن، این یک امتیاز بود» یا «یک زندگی را بدست بیاور».

کسی در مورد بعید بودن بازبینی ویدیویی یک مدال 15/16 غیرمحتمل تعجب کرد. و سپس زن ستیزی گاه به گاه پست، با تمام اشاره به زنانی که مسابقات او را خراب می کنند، وجود دارد.

این باعث شده است که «داگ وانوی» مردی در حال فرار باشد. همانطور که ترولینگ کمدی بیش از حد او ادامه دارد، مردم شروع به درک این موضوع کرده اند که مردی که از شورای شهر برای پرداختن به توهین در زمین پیکل بال شکایت کرده است، همان کسی است که در مورد بازی بدون پیراهن نوشته یا نگران همسرش است. با شریک مختلط دونفره خود در یک اتاق در هتل مشترک بود.

بنابراین، گهگاه توسط مدیرانی که می‌دانند یک ترول آزاد وجود دارد، او را از گروه‌های فیسبوک محروم می‌کنند.

اما گروه های رسانه های اجتماعی زیادی برای ترشی بال وجود دارد. این به او اجازه می‌دهد تا بعد از اینکه مردم به سراغشان آمدند، از یک گروه به گروه دیگر حرکت کند.

او گفت: «با فیس بوک، این کار بسیار آسان است. “در حال حاضر، گروه های مبتدی خوب بوده اند.”

داگ وانوی قبلاً از برخی از گروه های مطرح مانند Pickleball Kitchen راه اندازی شده است.

“بدترین قسمت ممنوعیت این است که وقتی شما را از گروه خارج می کنند، همه پست های شما را پاک می کنند. برخی از بهترین کارهای من که دیگر نمی توانید ببینید.»

خیلی بد است، زیرا داگ وانوی نیز در حال افزایش تعداد طرفدارانی است که می دانند او چه کار می کند و حس شوخ طبعی او را به اشتراک می گذارند.

یکی از پوسترهای آمریکایی Pickleball Seniors نوشت: “من عاشق این مرد هستم.” «اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، لطفاً پست‌های قبلی او را در این گروه جستجو کنید. داگ وانوی، اگر توپ ترشی شما نصف خلاقیت شما است، پس شما یک 5.0 هستید.”

گرگ گفت که وقتی او در زمین پیکل بال است، واقعاً هیچ شباهتی به ساخته‌اش «داگ وانوی» ندارد.

او گفت: «من تا جایی که می‌توانید در زمین بازی پایین بیایم.

او در حال آماده شدن برای نقل مکان به کارولینای شمالی در دوران بازنشستگی است. شاید نه تنها برای او در دنیای واقعی، بلکه برای ترول خیالی فیسبوکش، داگ وانوی.

او گفت که شوخی یک ساله در شرف پایان است.

او گفت: “من به پایان نزدیک شده ام.”

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.