لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6917

Capital One نرم افزار Capital One را راه اندازی کرد I Capital One

Capital One Financial Corp. امروز از راه‌اندازی Capital One Software، یک تجارت نرم‌افزار B2B شرکتی جدید با تمرکز بر ارائه راه‌حل‌های مدیریت ابر و داده برای شرکت‌هایی که در فضای ابری فعالیت می‌کنند، خبر داد. اولین محصول Capital One Software Capital One Slingshot است، یک راه حل مدیریت داده برای مشتریان Snowflake، شرکت Data Cloud، که برای کمک به کسب و کارها در تسریع پذیرش Snowflake Data Cloud، مدیریت هزینه های ابری و خودکارسازی فرآیندهای حاکمیتی حیاتی طراحی شده است.

ورود Capital One به بازار نرم‌افزار سازمانی پس از سال‌ها صرف برای ساخت ابزارهای مدیریت داده و ابری داخلی‌اش صورت می‌گیرد.

«به عنوان یکی از اولین شرکت‌های بزرگی که همه کاره را روی ابر عمومی انجام داد، Capital One در پذیرش داده‌های مدرن و قابلیت‌های ابری پیشگام بوده است. ما چالش‌های فناوری را که بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی با آن مواجه هستند حل کرده‌ایم و سرعت و چابکی خود را در ارائه محصولات و تجربیات پیشرفت‌کننده برای مشتریان افزایش داده‌ایم. ما می دانیم که بسیاری از کسب و کارهای دیگر با نیازهای مدیریت داده مشابهی روبرو هستند که سفرهای ابری و داده خود را تسریع می کنند، بنابراین ارائه برخی از ابزارهایی که ما ساخته ایم و به عنوان راه حل های نرم افزاری B2B سازمانی به بازار عرضه کرده ایم یک تحول طبیعی برای ما است. Raghu، معاون اجرایی، رئیس نرم افزار Capital One. با شروع راه‌اندازی Capital One Slingshot، Capital One Software راه‌حل‌های اثبات‌شده‌ای را ارائه می‌دهد که توسط یکی از بزرگترین شرکت‌های کشور که به بیش از 100 میلیون مشتری خدمات رسانی می‌کند، آزمایش شده‌اند.

تحلیلگران Gartner® گزارش می دهند که بیش از 85 درصد از سازمان‌ها تا سال 2025 از اصل ابر اول استفاده می‌کنند و نمی‌توانند به طور کامل استراتژی‌های دیجیتال خود را بدون استفاده از ابر بومی معماری و فناوری 1. همانطور که شرکت‌ها عملیات تجاری و حجم کار دیجیتالی خود را در فضای ابری مقیاس‌بندی می‌کنند، نرم‌افزار Capital One به آن‌ها کمک می‌کند تا چالش‌های مربوط به مدیریت داده‌ها در فضای ابری، از جمله انتشار داده، مصرف داده، حاکمیت داده، و مدیریت زیرساخت را حل کنند.

کپیتال وان اسلینگ شات

Capital One Slingshot یک راه حل مدیریت داده برای مشتریان Snowflake Data Cloud است. این راه حل برای کمک به کسب و کارها در تسریع پذیرش Snowflake، مدیریت هزینه های ابری و خودکارسازی فرآیندهای حاکمیتی حیاتی طراحی شده است. با Capital One Slingshot، کسب‌وکارها می‌توانند فرآیندهای تهیه Snowflake خود را ساده‌سازی کنند، به الزامات حاکمیتی پایبند باشند، دید دقیقی از محرک‌های هزینه داشته باشند و هزینه‌های آینده را بهینه کنند.

«Capital One یکی از اولین پذیرنده‌های Snowflake بود که به بیش از 6000 تحلیلگر ما این امکان را داد تا میلیون‌ها جستجو را بدون کاهش عملکرد اجرا کنند. Biba Helou، معاون ارشد پلتفرم داده‌های سازمانی در Capital گفت: Snowflake به ما این توانایی را داد که برای تقریباً هر حجم کاری فوراً مقیاس کنیم، و با افزایش دسترسی ما به داده‌ها، می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که هزینه‌ها را به روشی کاملاً مدیریت شده مدیریت می‌کنیم. یکی «از زمان ایجاد و راه‌اندازی Slingshot در Capital One، ما شاهد کاهش 27 درصدی هزینه‌ها نسبت به هزینه‌های پیش‌بینی‌شده با حقوق‌دهی پویا به منابع بوده‌ایم. Slingshot به ما این امکان را داده است که استفاده از Snowflake را بیشتر کنیم و ما هیجان زده هستیم که به سایر شرکت‌ها کمک کنیم تا از تمام قدرت ابر برای سرعت بخشیدن به نوآوری برای مشتریان استفاده کنند.

همانطور که وارد دهه تعیین‌کننده داده‌ها می‌شویم، واضح است که هر سازمانی برای مدیریت هزینه‌ها، شناسایی فرصت‌های جدید و در نهایت به نتیجه رساندن نیاز به استفاده از بینش دارد. کاوشیک پاتل، معاون ارشد عملیات تجاری، ThoughtSpot، گفت: Capital One Slingshot شناسایی این بینش ها را از تمام حساب های Snowflake ما بسیار آسان می کند. با Slingshot، ما اطلاعاتی را داریم که برای توانمندسازی تیم‌هایمان برای بهینه‌سازی استفاده و کنترل هزینه‌ها به صورت یکپارچه و مقیاس‌پذیر، نیاز داریم.»

Slingshot به مشاغل کمک می کند:

  • هزینه ها را مدیریت کنید از طریق توصیه های صرفه جویی در هزینه هوشمند و داشبورد برای نظارت بر عملکرد انبار

  • بینش به دست آورید و مشاهده تغییرات مهم در هزینه ها و استفاده از دانه های برف از طریق هشدارهای فعال

  • مدیریت انبار فدرال به خطوط تجاری برای حذف تنگناها و مقیاس بدون هزینه ابری نمایی

  • حکمرانی خودکار با استفاده از گردش کار سفارشی، تهیه انبار پویا، و قابلیت های سلف سرویس

کریستین کلاینرمن، معاون ارشد تولید در Snowflake، گفت: «در طول پنج سال گذشته، ما به طور مستقیم شاهد بودیم که Capital One چگونه توانسته است از Snowflake Data Cloud استفاده کند و ارزش استثنایی را به مشتریان خود ارائه دهد. “با راه حل جدید Capital One Slingshot، مشتریان مشترک می توانند از قابلیت پیش بینی هزینه، پیش بینی و بهینه سازی آن بهره مند شوند و آنها را قادر می سازد تا با اطمینان استفاده از Snowflake خود را گسترش دهند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم‌افزار Capital One و Slingshot به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.capitalone.com/software. Capital One Software همچنین دموی Slingshot را در Snowflake Summit، 13 تا 16 ژوئن 2022، در لاس وگاس ارائه خواهد کرد.

درباره نرم افزار Capital One

نرم‌افزار Capital One، یک کسب‌وکار نرم‌افزار B2B سازمانی Capital One، برای کمک به کسب‌وکارها در سرعت بخشیدن به سفرهای مدیریت ابر و داده‌های خود در مقیاس اختصاص داده شده است. نرم افزار Capital One با پشتوانه 25 سال نوآوری داده، بر ارائه راه حل های اثبات شده و آزمایش شده در نبرد متمرکز شده است که به کسب و کارها کمک می کند تا بر چالش های کلیدی مدیریت ابر و داده مربوط به انتشار داده، مصرف داده، حاکمیت داده و مدیریت زیرساخت غلبه کنند. Capital One Software با تکیه بر پذیرش پیشگامانه Capital One از قابلیت‌های ابری و داده مدرن برای ایجاد تجربیات استثنایی برای مشتریان، به سایر شرکت‌ها کمک می‌کند تا از قدرت کامل ابر، داده‌ها و هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به نوآوری و باز کردن ارزش جدید برای مشتریان استفاده کنند. Capital One Software در مک‌لین، ویرجینیا، در مقر Capital One مستقر است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به آدرس زیر بروید: https://www.capitalone.com/software

درباره پایتخت یک

شرکت مالی کپیتال وان (www.capitalone.com) یک شرکت هلدینگ مالی است که زیرمجموعه‌های آن، شامل Capital One، NA، و Capital One Bank (USA)، NA، تا مارس 313.4 میلیارد دلار سپرده و 434.2 میلیارد دلار کل دارایی داشتند. 31، 2022. کپیتال وان که مقر آن در مک‌لین، ویرجینیا است، طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات مالی را از طریق کانال‌های مختلف به مصرف‌کنندگان، مشاغل کوچک و مشتریان تجاری ارائه می‌دهد. Capital One، NA شعبه هایی دارد که عمدتاً در نیویورک، لوئیزیانا، تگزاس، مریلند، ویرجینیا، نیوجرسی و ناحیه کلمبیا واقع شده اند. یک شرکت Fortune 500، Capital One در بورس نیویورک تحت نماد “COF” معامله می شود و در شاخص S&P 100 قرار می گیرد.

همچنین برای اطلاع از اخبار بیشتر پایتخت یک به اتاق خبر پایتخت یک مراجعه فرمایید.

1Gartner® بیانیه مطبوعاتی، “گارتنر می گوید که ابر محور تجربیات دیجیتال جدید خواهد بود”، 10 نوامبر 2021.

GARTNER یک علامت تجاری و علامت خدمات ثبت شده Gartner, Inc. و/یا شرکت های وابسته آن در ایالات متحده و بین المللی است و در اینجا با اجازه استفاده می شود. تمامی حقوق محفوظ است.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.