لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6996

من یک اسپمر هستم

من یک اسپمر هستم. بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی متنی، ایمیل انبوه ناخواسته: مشتریان من تغذیه کننده های پایین اینترنت هستند و من از هر پنجاه نفر از آنها یک نفر را ملاقات کرده ام. من با بات‌نت‌ها سروکار داشته‌ام، با برخی افراد بسیار بدبین در بلوک شوروی سابق تجارت کرده‌ام. اما من برای مشتریانم نتیجه می‌گیرم و به همین دلیل با من خوب رفتار می‌کنند. ممکن است تعجب کنید که چند عملیات قانونی دیگر مایل به مشورت با مردی مانند من هستند.

شخصاً به طور مبهم به شما می گویم که در زمینه بازاریابی هستم. هیچ کس سوال نمی پرسد. من مدرسه آیوی لیگ را رها کردم تا تمام وقت این کار را انجام دهم – دلیل دیگری برای تحصیل وجود نداشت، زیرا تا زمانی که دانشجوی دوم بودم بیشتر از اکثر وکلا می گرفتم. این حدود هفت سال پیش بود. من در حال حاضر حدود نیمی از سال را در یک قایق در کارائیب زندگی می‌کنم، و در بیشتر زمان‌های دیگر آن را به سراسر جهان می‌پرم. من زمان خود را در ایالات متحده برای اهداف مالیاتی به حداقل می رسانم.

و بله، قبل از اینکه بپرسید، من بازی Digg، فیس بوک، یوتیوب و چندین بازی دیگر را دارم و هنوز انجام می دهم. Reddit معمولاً همان ROI را مانند سایرین ارائه نمی دهد، احتمالاً به این دلیل که نسبت احمق کمتر است. اما اگر قیمت مناسب باشد، می توانم داستان شما را در صفحه اول قرار دهم.

نظرات

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.