لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=6980

مهندس ارشد Backend در Manara

مانارا یک استارتاپ با تأثیر اجتماعی است که مأموریت آن باز کردن پتانسیل انسانی و تنوع بخشیدن به بخش فناوری جهانی و در عین حال ارتقای اقتصاد خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) با تمرکز بر فلسطین و زنان است. این منطقه با وجود سطوح بالای تحصیلات عالی، بالاترین بیکاری جوانان را در جهان دارد (بیشتر از کشورهای جنوب صحرای آفریقا). زنان به ویژه تحت تأثیر قرار می گیرند: در فلسطین، 52 درصد از دانشجویان علوم کامپیوتر را زنان تشکیل می دهند، اما 83 درصد از آنها در نهایت بیکار می شوند.

ما یک راه حل کاملاً از راه دور برای شناسایی برترین دانشمندان رایانه در منطقه اجرا می کنیم، به آنها آموزش می دهیم که چگونه مصاحبه ها را پشت سر بگذارند، آنها را بررسی کنند و به آنها کمک کنیم تا مشاغل شگفت انگیزی (چه از راه دور یا در محل) پیدا کنند. کار می کند: در Google 71٪ از ارجاعات ما در آخرین دسته ما استخدام شدند.

ما در کاریابی متوقف نمی شویم. چشم انداز ما این است که جامعه استعدادهای برتر فناوری را در منطقه MENA ایجاد کنیم و از آنها در هر مرحله از چرخه زندگی خود حمایت کنیم تا به آنها کمک کنیم به رویاهای خود برسند: چگونه ارتقاء پیدا کنند، مدیر شوند، اولین مهندس زن در یک تیم باشند و غیره. جامعه توسط یک محصول فناوری هدایت می شود که ارتباط، یادگیری مشترک و انگیزه را تسهیل می کند.

تیم ما قبلاً در Google، Upwork، Nvidia، Box و Gaza Sky Geeks کار کرده است. ما بنیانگذاران، اپراتورها و فناوران با تجربه هستیم.

سرمایه گذاران ما عبارتند از Stripe، Y Combinator، Seedcamp، Reid Hoffman، Paul Graham، Jessica Livingston، Namrata Ganatra (CTO سابق مدرسه Lambda)، کریستینا ساس (رئیس جمهور سابق Andela)، و اما Tracey (موسس Honeypot).


وظیفه شما

شما به عنوان یکی از اولین مهندسان یک استارتاپ رو به رشد، محصول فناوری ما را از ابتدا خواهید ساخت. شما از نزدیک در تعیین ویژگی هایی که می سازیم، نحوه طراحی تجربه کاربری و نحوه طراحی معماری درگیر خواهید بود.

ماموریت اولیه محصول فناوری ما ارائه یک تجربه لذت بخش برای کاربران برنامه آموزش و استخدام ما است و به ما قدرت می دهد تا 10 برابر مهندسان بیشتری را در مشاغل کلاس جهانی بدون نیاز به 10 برابر کارکنان و هزینه ها قرار دهیم. برای مثال، شرکت‌کنندگان ما باید بتوانند پس از مرور نمایه‌های مصاحبه‌گران ساختگی و دیدن آن‌هایی که در دسترس هستند، مصاحبه‌های ساختگی با داوطلبان شرکت‌های فناوری برتر مانند Google رزرو کنند. آنها همچنین باید بتوانند تکالیف خود را پیگیری کنند و ببینند که در مقایسه با سایر همکلاسی ها چگونه عمل می کنند.

ماموریت بعدی محصول فناوری ما ارائه ارزش به عنوان یک راه حل مستقل است که:

 1. به نامزدهای غیر سنتی نحوه انجام مصاحبه رفتاری و نوشتن رزومه را آموزش می دهد
 2. از آنها در جستجوی شغل حمایت می کند تا بدانند چگونه آن را انجام دهند
 3. جامعه ای از استعدادهای برتر در خاورمیانه و شمال آفریقا ایجاد می کند تا بتوانند از یکدیگر الهام بگیرند و از یکدیگر حمایت کنند

ترکیبی از Udacity، Grammarly، LinkedIn و Stack Overflow را برای این منطقه تصور کنید. 🙂

شما گردش های کاری پیچیده را در برنامه Next.js/Node ما پیاده سازی خواهید کرد. دانستن Next.js برای این نقش خوب است اما الزامی نیست.

ما برای رشد شما سرمایه گذاری زیادی خواهیم کرد. شما توسط یک مدیر مهندسی و معمار باتجربه مدیریت خواهید شد. در صورت تمایل، ممکن است شانس مدیریت مهندسان جوان را داشته باشید.

صلاحیت های شما

توجه: کاندیداهای مختلف معمولاً در صورت نداشتن همه شرایط، درخواست های شغلی خود را حذف می کنند. اگر در مورد نقش هیجان زده هستید، لطفا درخواست دهید – ما دوست داریم درخواست شما را ببینیم!

مهارت های فنی (الزامی):

 • کدهای با کیفیت بالا و قابل نگهداری را با تست های واحد، ادغام و پایان به انتها بنویسید.
 • با ذینفعان در یک تیم متقابل کار کنید و به طور موثر با عملیات، محصول، طراحی و غیره همکاری کنید.
 • با جدیدترین فناوری ها مانند Javascript، Typescript، Node و React کار کنید.
 • معماری راه حل های ما، از جمله باطن، فرانت اند و پایگاه داده را طراحی کنید.
 • بر ارزش تجاری تمرکز کنید. شما نمی خواهید به سادگی بلیط ها را تکمیل کنید، می خواهید بفهمید که چگونه هر بلیط ما را به اهداف خود نزدیک می کند.

مهارت های فنی (لازم نیست):

 • مهارت در راهنمایی مهندسان جوان
 • دانش Next.js
 • توانایی تشخیص اینکه چه زمانی ساختن محصول خودمان در مقابل خرید نرم افزار موجود از یک فروشنده منطقی است

مهارت های نرم:

 • از راه دور: شما تجربه کار بر روی تیم های موثر از راه دور را دارید و در چنین محیط هایی پیشرفت می کنید. شما در مناطق زمانی به خوبی کار می کنید (به عنوان مثال، شما به طور موثر از طریق کانال های شفاهی و کلامی ناهمزمان ارتباط برقرار می کنید).
 • توانایی رسیدگی به ابهام: ما یک استارت آپ در مراحل اولیه هستیم که به این معنی است که نقشه راه تغییر خواهد کرد
 • اجرا/مدیریت پروژه: به عنوان یک استارت‌آپ کوچک، ما به شدت به هر فرد وابسته هستیم تا قابل اعتماد و مؤثر باشد. شما کارها را به طور مؤثر و دقیق و بدون نیاز به نظارت کمی انجام می دهید. شما از ابزارهایی مانند Jira استفاده می کنید و هر کاری را که باید انجام دهید به خاطر می آورید.
 • همکاری / بازیکن تیم: شما می توانید به طور موثر با افراد دیگر در Manara کار کنید. به عنوان مثال، شما با رهبر فروش ما که شبکه شریک استخدام ما را مدیریت می کند تا بین شرکت کنندگان و شرکت های ما مطابقت داشته باشد، همکاری نزدیک دارید. شما با مدیر آموزش/برنامه ما همکاری می‌کنید تا برنامه‌های آموزشی جدیدی را بر اساس چالش‌هایی که می‌بینید برای شکارچیان شغل ما ایجاد می‌کند، توسعه دهید. شما آستین ها را بالا می زنید تا کارهای غیر جذاب را انجام دهید یا در صورت نیاز از یکی از اعضای تیم حمایت کنید.
 • ذهنیت رشد: شما عاشق یادگیری هستید، تشنه بازخورد هستید و می توانید به سرعت چیزهای جدید (فرآیند، فناوری و غیره) یاد بگیرید.
 • علاقه مند به ماموریت Manara برای ایجاد جامعه ای که پتانسیل کامل استعدادهای برتر فناوری را در MENA باز می کند (با تمرکز بر فلسطین و زنان)

محل

ما یک تیم کاملاً از راه دور هستیم، بنابراین شما می توانید در هر مکانی قرار بگیرید. برای این نقش، ما در درجه اول از خاورمیانه و شمال آفریقا استخدام می کنیم، اما برای هر مکانی باز هستیم.

تیم ما امروز بین سانفرانسیسکو، برلین، استانبول، فرانسه و فلسطین پخش شده است. تیم ایالات متحده ما به طور منظم به اروپا (از جمله اروپای شرقی) و MENA سفر می کند، و ما قصد داریم یک جلسه سالانه برای تیم جهانی خود برگزار کنیم.

چگونه درخواست شود

 1. مصاحبه تصویری کوتاه را اینجا کامل کنید: https://bit.ly/37pxJPR
 2. فرم درخواست را اینجا پر کنید!

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.